+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Прокладка оптичного кабелю: особливості монтажу

Прокладка оптичного кабелю: особливості монтажу

Для введення кабелю в тех. приміщення допустимо як використання існуючих технологічних отворів, в тому числі слухових вікон, так і буріння нових. У місцях кріплення оптичного кабелю до трубостойки, до стіни за допомогою талрепа, або анкерного затиску необхідно обов'язково організувати додаткове кріплення за допомогою страхувального троса.

Не допускається:

  • буріння отворів в м'яку покрівлю будівель;
  • використання воздуховодів для введення кабелю;
  • для прокладки оптичного кабеля використовувати вентиляційні канали та шахти та шляхи евакуації.

У разі буріння своїх вхідних отворів необхідна герметизація вхідних отворів: бітумною мастикою, силіконовим герметиком, монтажною піною, або будь-яким іншим довгостроковим герметиком. У разі кріплення оптичного кабелю шпилькою в фасад будівлі необхідно буріння додаткового отвору, щоб не перекидати через парапет та не допускати зайвих вигинів кабелю.

Прокладка оптичного кабелю

У будь-якому разі не можна допускати перегинів кабелю з радіусом менше 20 зовнішніх діаметрів. Я кщо виконуеться прокладка оптичного кабелю по горищі, то використовується перфострічка, яка кріпиться до стелі, стінах будівель, або горищним балках (для скатних дахів), за допомогою монтажного пістолета, або саморезов. Відстань між кріпленнями не повинна перевищувати 1 метр. На вигинах – 50 см. Кабель повинен кріпитися акуратно та рівно, не мати різких перегинів (радіус менше 20 діаметрів). Близько сейфа, або муфти повинно залишитися не менше 5 метрів кабелю. Кабель повинен бути промаркований згідно розробленого раніше проекту.

Особливості монтажу

Монтаж оптичного кабелю може виконуватися згідно прийнятих норм з прокладання електричних кабелів зв'язку та слабкострумових каналів. Оптичні кабелі не дозволяється прокладати в одному коробі, лотку, або трубі спільно з іншими різновидами силових проводок та систем автоматизації. Забороняється застосовувати вентиляційні канали і шахти та шляхи евакуації людей.

Оптичні кабелі які прокладені відкрито в місцях можливого механічного впливу повинні бути на висоті до 2,5 м від підлоги приміщення, або 2 м від площадок обслуговування. Також варто виконати захист трубами, механічними кожухами і чи іншими матеріалами відповідно до робочої документації.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 22-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Основні види системи передачі інформації
Основні види системи передачі інформації

Останнім часом ми всі відчуваємо потребу в передачі інформації на певні відстані від джерела інформації до користувача чи системи її обліку. Ми...

Структура передачі даних
Структура передачі даних

Всі ми хоч раз у житті користувалися поштою, отримували листи, подарунки, а також самі відправляли різні листи та інше. Телефон, пошта та...

Як провести бездротовий Інтернет в приватному будинку?
Як провести бездротовий Інтернет в приватному будинку?

Звичайно, користуватися сучасними зручностями бажають всі – вихід у всесвітню мережу дає найширші можливості для спілкування, відпочинку та...

Всі статті