+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Провідна охоронна сигналізація: недоліки та переваги

Провідна охоронна сигналізація: недоліки та переваги

Кожна людина, при виборі тієї або іншої охоронної сигналізації, повинен чітко уявляти яку систему він повинен вибрати, та для чого вона потрібна?

Звичайно ж, всім зрозуміло, що охоронна сигналізація встановлюється для того, щоб убезпечити своє житло та майно від розкрадання або псування. Але які вони бувають? У цій статті ми постараємося дати відповідь на це питання.

Охоронні системи діляться за методом передачі сигналу тривоги, а саме бувають: дротяними або бездротовими. У даному випадку ми розглянемо дротову охоронну сигналізацію.

Переваги провідний сигналізації

За принципами дії, що дротова, що бездротова системи однакові, різниця тільки в методі передачі сигналу. У кожної з них є свої переваги та недоліки. Провідні системи сигналізації завжди були, є та будуть застосовуватися в системах охорони. Вони надійні, досить дешеві, прості в експлуатації та сервісному обслуговуванні. До їх достоїнств варто віднести і те, що вони працюють від централізованого електропостачання, при перебоях в електроживленні передбачається живлення від джерел безперебійного живлення, яке дозволяє тривалий час тримати систему в робочому режимі.

Провідна система сигналізації

У дротових систем немає лімітів по віддаленості охоронних датчиків від приймально – контрольного блоку. Система дозволяє передавати більш впевнений сигнал через відсутність радіоперешкод. Іноді в системі сигналізації передбачається розсилка тривожних повідомлень при зникненні напруги. Крім того дротова охоронна сигналізація може працювати при більш низьких мінусових температурах.

Недоліки провідний сигналізації

Але, на жаль, дротова сигналізація не позбавлена своїх недоліків. Найголовнішим з них можна назвати те, що на об'єкті, що охороняється заздалегідь до закінчення ремонтно-оздоблювальних робіт повинні бути розведені та прокладені дроти. Відповідно, через прокладки проводів більш висока вартість монтажних робіт. Крім цього тривожний сигнал на пульт охорони передається по телефонному кабелю. При його незадовільному стані надійність передачі падає. Сигнальний дріт може виявити зловмисник та пошкодити його. Недоліком провідний системи можна назвати, також тривалий час відновлення працездатності – до двох діб.

Наостанок, хочу зауважити, що жоден замок, двері, стіна або вікно не зможе зупинити злочинця пограбувати ваше житло або офіс. Але, якщо порушник буде знати, що на об'єкті встановлена охоронна сигналізація, навряд чи йому захочеться ризикувати.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 22-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо потрібна охоронна сигналізація для заміського будинку?
Навіщо потрібна охоронна сигналізація для заміського будинку?

Людина влаштована так, що завжди турбується за своїх близьких, за своє майно та звичайно ж за себе. Звідси та стало популярним питання...

Для чого потрібна пожежна сигналізація в малих приміщеннях?
Для чого потрібна пожежна сигналізація в малих приміщеннях?

Виключити можливість пожежі у повній мірі неможливо, хто знає, що може трапитися та в який момент може початися пожежа. Спочатку маленьке...

Вартість установки пожежної сигналізації
Вартість установки пожежної сигналізації

У нинішні небезпечні дні стало популярним використання захисних систем різного застосування, можна провести монтаж як охоронної захисної...

Всі статті