+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Різні методики вимірювання заземлення

Різні методики вимірювання заземлення

Існують різні методики вимірювання заземлення, та всіма цими методиками досконало володіють фахівц. Професіонали цієї сфери діяльності допоможуть вам змонтувати систему заземлення грамотно та правильно, з урахуванням характеристик об'єкта, а також у відповідності з погодними умовами регіону. Оскільки, в обов'язковому порядку, слід враховувати середню кількість гроз в кожному конкретному регіоні, вимірюваних в годинах протягом року. А специфічні методи, підвладні виключно фахівцям, які відповідно до вимог та різновидів заземлення застосують необхідні методики вимірювання заземлення для кожного окремо взятого об'єкту, що в кінцевому підсумку, позначиться на функціонуванні системи заземлення. Ми розповімо про те які бувають різні методи вимірювання опору заземлення.

У зв'язку з цим, слід, в обов'язковому порядку, з даних питань звертатися виключно до спеціалістів, висококваліфікованих майстрів в області методик вимірювання заземлення, оскільки виключно тільки вони в повній мірі володіють необхідними знаннями та навичками, а також досвідом роботи з системами заземлення.

Захисне заземлення

Це, по суті, навмисне електричне з'єднання з грунтом, в цілях усунення небезпеки ураження електричним струмом.

Захисне заземлення знижує напругу між корпусом електроприладу, який потрапив під напругу та грунтом до безпечних значень, внаслідок чого гарантується безпека людини, у випадку дотику до корпусу електроприладу. Тому, застосовуючи різні методики вимірювання опору, фахівці визначають ступінь напруги, яка повинна відповідати певним значенням у відповідності з приписами та правилами по техніці безпеки.

Заземлення розетки

Крім того, правильно та грамотно встановлені системи заземлення, потребують щорічних перевірок на дієздатність та ступінь захисту від ураження електричним струмом, у разі попадання напруги на корпус електрообладнання, оскільки дроти зношуються, або пошкоджуються та дотикаються до корпусу, що може призвести до загибелі людей у разі відсутності заземлення, або неправильного монтування системи заземлення, що позначається в свою чергу на його дієздатності.

Всі ці питання надзвичайно важливі, оскільки пов'язані з безпекою людей, а також виходом з ладу дорогого електроустаткування, тому слід, в обов'язковому порядку звернутися до фахівців, які в повній мірі володіють знаннями та навичками у даній сфері діяльності.

Назад в: Заземлення, Електрика 13-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як визначити вартість монтажу контуру заземлення?
Як визначити вартість монтажу контуру заземлення?

Як визначити вартість монтажу контуру заземлення? Ціна на монтаж контуру заземлення залежить від багатьох складових та визначається з...

Для чого потрібно захисне заземлення?
Для чого потрібно захисне заземлення?

Застосування захисного заземлення – це гарант безпечного функціонування електрообладнання та, що найголовніше, безпеки людей від ураження...

Заземлення та внутрішній блискавкозахист житлового будинку
Заземлення та внутрішній блискавкозахист житлового будинку

Заземлення та внутрішній блискавкозахист житлового будинку – це відповідальна й серйозна справа, оскільки пов'язана із гарантуванням безпеки...

Всі статті