+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Установка бездротової камери відеоспостереження на вулиці

Установка бездротової камери відеоспостереження на вулиці

Незважаючи на всі новітні системи безпеки, які дозволяють автоматично виявити порушника та підняти тривогу, використання камер відеоспостереження залишається актуальним та донині. Захищати слід будь-який периметр, на якому присутні цінності, наприклад, магазин, склад та інші об'єкти.

Забезпечення безпеки сьогодні є метою всіх, хто тримає магазини, банки, торгові підприємства та інші об'єкти. Статистика показує, що найчастіше скоюються пограбування там, де відсутні будь-якi системи забезпечення безпеки, лише фізична охорона. А в тих місцях, де присутній, камери відеоспостереження пограбування скоюються вкрай рідко, тому що злодії не поспішають грабувати об'єкт з цілодобовою та ефективної системою захисту. Саме відеокамери найчастіше потрапляючи на очі зловмисників, відлякують їх.

Бездротові камери

Основнi характеристики бездротових камер відеоспостереження:

  • фокусна відстань;
  • тип відеокамери;
  • розмір матриці;
  • роздільна здатність;
  • напруга живлення;
  • цифрова обробка відеосигналу;
  • синхронізація;
  • габаритні розміри;
  • зона покриття (залежить від передавача).

Дозвіл відео, прямо залежить від якості об'єктиву, тобто якщо камера якісна, то і дозвіл буде більшим, відповідно якість картинки буде на вищому рівні.

Бездротова камера

Також до переважним характеристикам бездротових камер відеоспостереження слід віднести те, що відео вони передають по бездротових каналах зв'язку, що дозволяє забути про кабелi.

Якщо Вам потрібна установка бездротової камери відеоспостереження на вулиці, слід її правильно обрати, тобто враховувати різні характеристики, якими вона повинна володіти. В першу чергу те щільність та міцність корпусу, який повинен буде витримувати вплив погодних умов, тобто дощу, снігу тощо.

В особливості кажучи про переваги бездротового відеоспостереження, хочеться сказати, що всі тонкощі та секрети знає тільки фахівець.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 25-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Поради з монтажу професійного відеоспостереження
Поради з монтажу професійного відеоспостереження

Досягнення у сфері технологій вражають свідомість звичайної людини. Систем забезпечення безпеки на даний момент існує величезна кількість....

Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні?
Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні?

Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні? Відповідь проста. У наш час гарантування безпеки приміщення є невід'ємною...

Як обрати систему відеоспостереження?
Як обрати систему відеоспостереження?

Якщо вам потрібний дійсно якісний та надійний захист об'єкта, якщо ви хочете оперативно отримувати інформацію про його стан. То вам необхідно...

Всі статті