+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Різновиди та технології камер вуличного відеоспостереження

Різновиди та технології камер вуличного відеоспостереження

Забезпечити безпеку периметра любого об'єкта на сьогоднішній день можна дуже ефективно, особливо, якщо застосовувати всі можливі засоби. Так, наприклад, деякі люди встановлюють собі охоронні сигналізації, деякі встановлюють пожежні сигналізації, а деякі тільки лише системи відеоспостереження.

Якщо Ваш об'єкт становлять особливу цінність для Вас, то я раджу Вам встановити на свій периметр ОПС (охоронно-пожежна сигналізація), а також системи відеоспостереження, як вуличні, так і внутрішні.

Різновиди та технології

Різновиди та технології камер вуличного відеоспостереження діляться на безліч типів, починаючи від якості самої камери, та закінчуючи методом її зйомки. Вуличні камери відеоспостереження, повинні бути хорошої якості, щоб продовжувати нормально знімати навіть з настанням ночі.

Купольна камера

Сучасні технології вуличних камер дозволяють встановити відеоспостереження, яке називається «день-ніч». Такі камери відеоспостереження будуть перемикати режим зйомки в залежності від освітлення. У разі якщо стає занадто темно, камера переходить у режим чорно-білої нічної зйомки, для того, щоб не втратити картинку та продовжувати ефективно знімати.

Характеристики вуличних камер відеоспостереження

При покупці тієї, або іншої камери зовнішнього спостереження, слід враховувати такі характеристики: фокусну відстань, розмір ПЗС матриці, загальний дозвіл відео, якість, займане місце на жорсткому диску.

Камери вуличного відеоспостереження, на відміну від внутрішніх камер, в обов'язковому порядку повинні відповідати конкретним вимогам, з метою забезпечення постійної якісної зйомки певної ділянки як вночі, так і вдень.

Першим ділом хочеться відзначити, що корпус вуличної камери відеоспостереження повинен бути твердим і щільним, щоб витримувати кліматичні умови, такі як сніг, дощ, град тощо. Також якість зйомки вуличної камери залежить від того, де, і як її розташувати, а також під яким кутом. Для цього необхідно перед початком встановлення провести проектування відеоспостереження з урахуванням параметрів об'єкту та можливостей камери.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 23-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Відеообладнання та типи камер відеоспостереження
Відеообладнання та типи камер відеоспостереження

Відеоспостереження проникло в індустрію телебачення на початку 1990-х років. Подібно до будь-якої нової технології, на перших порах...

Огляд технологій камери AUTODOME starlight HD7000
Огляд технологій камери AUTODOME starlight HD7000

AUTODOME starlight HD 7000 – PTZ камера нового покоління. Головною особливістю пристрою є висока якість передачі зображення при мінімальному...

З чого складається відеодомофон та його пристрій?
З чого складається відеодомофон та його пристрій?

У сучасному світі важко уявити будинок без домофона, будь це приватний дачний будинок, або багатоповерхівка. Що таке домофон? З чого...

Всі статті