+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Які бувають види прихованих камер відеоспостереження?

Які бувають види прихованих камер відеоспостереження?

Якщо Вам знадобилося встановити камеру для прихованого відеоспостереження, Ви можете звернутися до спеціалізованої компанії. Та вони допоможуть Вам визначитися з вибором та купівлею камери відеоспостереження відповідної Вашим. А також розкажуть які бувають види прихованих камер відеоспостереження? І які камери використовуються всередині приміщення, а які варто розміщувати зовні.

Будь то стеження за нянею, якій Ви довірили свою дитину та переживаєте за її стан, чи якісь інші потреби. Ви не помилитеся з вибором камер та їх розміщенням, якщо привернете фахівців до вирішення цієї делікатної роботи.

Фахівці знають, що камери класифікуються за багатьма аспектами. Наприклад, камери для прихованого спостереження, класифікуються по перенесенню кольорів зображення та підрозділяються на кольорові та чорно-білі.

Чорно-білі камери відеоспостереження

Чорно-білі камери відмінно підходять для бюджетного варіанти відеоспостереження. Вони недорого коштують та мають перевагу у вигляді того, що на жорстких дисках серверів, може зберігатися на 30% більше інформації, ніж у кольорових. Також більшість чорно білих відеокамер, мають роздільну здатність зображення вище, ніж у кольорових. Як кольорові, так і чорно-білі відеокамери, можуть бути використані для спостереження, з метою охорони периметру, або об'єктів.

Кольорові камери відеоспостереження

Кольорові камери, зручно використовувати для моніторингу роботи співробітників. Керівництво підприємств контролює персонал дистанційно виводячи зображення з кольорових камер відеоспостереження на монітор комп'ютеру.

Кольорові камери прихованого спостереження

Відеокамери день/ніч знімають в будь-якому режимі, як у кольоровому, так і в чорно-білому. Але відеокамери класифікуються не тільки по перенесенню кольорів, але також і по функціональності.

Приховане відеоспостереження

Камери бувають для відкритого, а також камери для прихованого відеоспостереження, які можна замаскувати, розташувавши всередині якого предмета, наприклад у портфель, або книгу.

Мініатюрні камери відеоспостереження

Також бувають мініатюрні види прихованих камер відеоспостереження, об'єктиви яких, розміром з сірникову головку, об'єктиви таких камер, називаються «пін-хол» (Pin hole), від пін – шпилька, та хол – отвір, що у перекладі означає «шпилькових отвір».

Мініатюрні камери відеоспостереження

Таку міні камеру відеоспостереження встановлюють у стіну, залишаючи на поверхні тільки об'єктив, але слід пам'ятати, що таємне спостереження заборонено законом.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 18-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Рекомендації по встановленню системи відеоспостереження
Рекомендації по встановленню системи відеоспостереження

Для економії на послугах фахівців при досить технічної підкутості можна самостійно встановити відеоспостереження на об'єкті. Нижче наведені...

Як підключити камеру спостереження?
Як підключити камеру спостереження?

Для того, щоб домогтися максимальної продуктивної та ефективної працездатності систем відеоспостереження потрібно точно знати які саме камери...

Як обрати відеодомофон для квартири?
Як обрати відеодомофон для квартири?

Відеодомофон для квартири складається з двох основних частин: зовнішньої – панелі виклику та внутрішньої – монітора. Також у комплект входить...

Всі статті