+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Розробка інформаційних систем для бізнес-процесів

Розробка інформаційних систем для бізнес-процесів

Інформаційні системи (ІС) являють собою узгоджений комплекс, в який входять: бази даних, система управління БД, прикладне програмне забезпечення.

Розробка інформаційних систем, адаптованих під особливості бізнесу, затребувана клієнтами, які займаються особливими видами бізнесу, які не мають можливості застосувати готові рішення.

Інформаційна система необхідна для автоматизації бізнес-процесів, що підкоряються певній логіці обробки інформації. Вона передбачає збереження даних та виведення у вигляді різних звітів, що відображають процес.

Розробка інформаційної системи

Розробка ІС може здійснюватися двома методами: об'єднання інформаційних систем, наявних у компанії в одну, або початкове створення інформаційної системи.

Розробка укладена в наступних етапах:

  • аналіз бізнесу клієнта з визначенням вимог до ІС;
  • розробка технічної документації (ТД) системи, визначення функцій та архітектури;
  • розробка програмного забезпечення;
  • тестування та безпосереднє впровадження інформаційної системи.

За допомогою використання інформаційної системи компанія здатна вийти на більш високий рівень функціонування, добитися контролю над діяльністю, збільшити доходи, скоротити витрати, зменшити час, що витрачається на виробничі процеси. Розробка такої системи дає можливість автоматизувати ділові процеси, провести безпомилковий аналіз діяльності підприємства з метою виявлення пріоритетних напрямків бізнесу.

Автоматизація бізнес-процесів

Це, насамперед, створення консолідованого інформаційного середовища, за допомогою якого функціонують усі відділи компанії, забезпечена узгоджена робота співробітників підрозділів.

Програмне забезпечення

Організовується процес роботи для кожного співробітника, при цьому виключаються дублюючі функції персоналу. Підвищується керованість підприємством за рахунок проведення контролю корпоративної дісціпліни.ній.

Система оперативного обліку також повинна забезпечувати керівників компанії, менеджерів вищої ланки оперативною інформацією, яка необхідна для здійснення рішень менеджменту. При цьому здійснюється об'єднання системи оперативного обліку з бухгалтерськими системами.

Бухгалтерські системи часто не задовольняють всі інформаційні потреби бізнесу, тому що націлені на формування бухгалтерської звітності для відповідних контролюючих органів й дають інформацію про бізнес-операції в плані вимог податкових органів. До них пред'явлені суворі вимоги до точності, але знижені вимоги оперативності. Це, у свою чергу, не задовольняє умови оперативної інформації менеджерів всіх рівнів. Комплексна автоматизація підприємства передбачає інтеграцію систем автоматизації процесів, оперативного обліку, бухгалтерських систем, а також WEB-порталу, що теж враховується при розробці інформаційних систем.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 10-06-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
З чого складаються сучасні комп'ютерні системи?
З чого складаються сучасні комп'ютерні системи?

Ми Вам розповімо які основні типи технологій використовуються при побудові комп'ютерних систем. Сучасні комп'ютерні системи включють в себе...

Як забезпечити безпеку бездротових мереж?
Як забезпечити безпеку бездротових мереж?

Бездротові мережі сьогодні є зручним та доступним способом передачі даних. Однак, як і будь-які інші мережі, вони не захищені від чужого впливу...

Сфери застосування комп'ютерних мереж
Сфери застосування комп'ютерних мереж

Сфери застосування комп'ютерних мереж сьогодні надзвичайно широкі: від невеликої квартири до великого заводу. Як стверджує статистика, від 15...

Всі статті