+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як побудована мережева інфраструктура підприємства?

Як побудована мережева інфраструктура підприємства?

У Вас виникло питання, як забезпечити єдине управління ІТ-інфраструктурою та створити єдине комунікаційне середовище для передачі цифрових даних, голосу, або відео? Для цього існують кабельні мережі, або СКМ. Як побудована мережева інфраструктура підприємства? Що таке структуровані кабельні мережі? З чого складається СКМ? Далі мова піде про кабельні системи.

Основою телекомунікаційної системи будь-якого сучасного підприємства, організації, або офісу є структуровані кабельні мережі. Це універсальне середовище передачі інформації, яке об'єднує, як локальні обчислювальні та телефонні мережі, так і мережі передачі інформації в системах безпеки, відеоспостереження. Завдяки гнучкості та відкритої архітектури СКМ структуровані кабельні мережі легко адаптуються до будь-яких змін в конфігурації корпоративної мережі. З розвитком та ускладненням мережевої інфраструктури підприємств до структури СКМ пред'являється ряд підвищених вимог.

Структуровані кабельні мережі

СКМ складається з декількох рівнів, які відрізняються за видами функцій, розташуванню та складом компонентів, регламентованих стандартами на кабельну розводку. Узагальнена кабельна система будується на базових функціональних елементах, в їх число входить головний розподільний пункт (ГРП), що є ядром системи управління. Магістральний кабель території з'єднує ГРП та розподільний пункт будівлі (РПБ), який, у свою чергу, зв'язується з розподільними пунктами поверхів за допомогою магістрального кабелю будівлі. Для реалізації кабельної структури поверху використовується горизонтальний кабель, точки переходу та телекомунікаційні роз'єми.

Переваги кабельної мережі

Сучасні кабельні системи, які реалізуються на обладнанні брендових світових постачальників, відрізняються дуже високою надійністю і зносостійкістю. Вони більш довговічні, ніж традиційні кабельні мережі, при цьому більш дорогі в порівнянні з продукцією невідомих компаній.

Тому основною перевагою структурованої кабельної мережі є забезпечення управління ІТ-інфраструктурою, створенням єдиної комунікаційної серед для передачі цифрових даних, голосу або відео. При використанні стандартизованих розеток на робочих місцях персоналу підвищується ефективність роботи за рахунок оптимальних комунікацій різноманітних типів сигналу в одному місці (комп'ютерна мережа, телефонні лінії). СКМ забезпечують масштабованість інженерної інфраструктури і економічність при її використанні, тобто можливість тривалої експлуатації мережі без кардинальної модифікації.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 15-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Слабкострумні інженерні системи для готелів
Слабкострумні інженерні системи для готелів

Сучасний готель – це цілий комплекс інженерних рішень, що дозволяють автоматизувати процес прийому та обліку гостей, виписки рахунку,...

Структурні кабельні системи: можливості та застосування
Структурні кабельні системи: можливості та застосування

Структурні кабельні системи ( СКС ) – це невід'ємна основа для побудови та розгортання телекомунікаційної інфраструктури будь-якої компанії,...

Як правильно придбати програмне забезпечення?
Як правильно придбати програмне забезпечення?

В останні кілька років Україна прагне до вступу в Євросоюз. Підтвердженням цьому процесу може служити посилення контролю незаконного...

Всі статті