+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Вибір СКУД: різновиди та характеристики обладнання

Вибір СКУД: різновиди та характеристики обладнання

Ви вирішили встановити у себе в офісі, або підприємстві систему контролю доступу на об'єкти, що охороняються. Як же вибрати правильну систему контролю та управління доступом (СКУД) для своїх потреб?

Такі системи за останні роки стали незамінним засобом забезпечення захисту та управління продуктивністю на підприємстві за рахунок більш повного контролю персоналу, так що їх переваги очевидні. Розробники СКУД пропонують все просунутий функціонал контролю доступу, а замовникам залишається тільки стежити за останніми досягненнями цієї індустрії та виходом новинок.

Системи контролю й керування доступом дуже сильно відрізняються за масштабністю, видам зв'язку, інтегрованості та іншими характеристиками, так що вибір СКУД завдання не з простих. Щоб зробити вдале придбання з широкого асортименту, будуть не зайвими знання основних принципів при виборі СКУД, плюси та мінуси різних моделей та типів систем.

Вибір систем контролю доступу

Системи контролю доступу частіше вибираються виходячи із специфіки конкретної компанії. Залежно від масштабності підприємства, кількості співробітників, яким необхідний доступ та інших параметрів, вибір робиться на користь автономних, або мережевих систем доступу.

Мережеві системи СКУД

Мережеві системи в основному розраховані на великі компанії з багатьма об'єктами, які вимагають обмеження доступу. У таких системах всі контролери пов'язані між собою та можуть управлятися за допомогою програмного забезпечення, встановленого на головному сервері та таким чином можна змінювати налаштування одночасно на всіх точках доступу.

Автономні системи СКУД

Автономні СКУД вважаються більш виграшним варіантом для дрібної компанії з невеликою кількістю об'єктів, обмеженим штатом співробітників та дають можливість проводити локальне управління доступом. Такі системи контролю ніяк не пов'язані один з одним, а також з центральним комп'ютером, так що зміна установок та контроль проводиться вручну на місці.

Автономна СКУД

Визначившись з головним питанням про тип СКУД, можна переходити до вибору основних складових впроваджуваної системи контролю доступу.

Вибір замикаючих та перегороджуючих пристроїв

Останнім кроком при виборі СКУД є вибір замикаючих та перегороджують пристроїв – замки, турнікети, шлагбауми, засувки.

Перед прийняттям остаточного рішення ще раз проаналізуйте специфіку обраної СКУД. Чи здатна система виконати всі поставлені завдання? Чи може вона адаптуватися при зміні кількості об'єктів та штату співробітників, тобто масштабованість. Відгуки про такий СКУД від інших користувачів? Крім цього дізнайтеся про можливість отримувати своєчасну технічну підтримку. Після того, як всі на всі перелічені питання будуть отримані позитивні відповіді, ви отримаєте СКУД, яка буде ефективно працювати протягом багатьох років.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 15-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Які бувають види турнікетів?
Які бувають види турнікетів?

Турнікет – це пристрій, призначений для обмеження входу/виходу осіб у випадках коли необхідною є перевірка наявності перепусток,...

Облік робочого часу та контроль доступу
Облік робочого часу та контроль доступу

Контроль доступу – це система, що дозволяє контролювати персонал підприємства та стимулювати співробітників до досягнення підвищеної...

Склад системи контролю та управління доступом
Склад системи контролю та управління доступом

Визначившись із головним питанням про тип СКУД, ви можете переходити до вибору основних компонентів майбутньої системи контролю доступу. Перш...

Всі статті