+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як правильно зробити вибір системи відеоспостереження?

Як правильно зробити вибір системи відеоспостереження?

Ви вирішили встановити систему відеонагляду? Ви точно знаєте яка система вам потрібна?

Тоді ознайомимося з основними компонентами таких систем:

Розглянемо більш детально кожний із цих компонентів, функції, можливості та призначення.

Вибор відеоспостереження

Як правильно зробити вибір системи відеоспостереження? При виборі камер потрібно враховувати якість освітлення, напрямок руху сонця (схід-захід), розташування зовнішнього освітлення.

Відеокамера – це самий основний компонент системи відеоспостереження. Камера складається з трьох компонентів: електронна схема управління, світлочутлива матриця та оптична частина (лінза). На ці три складові потрібно приділяти особливу увагу.

Комплект системи відеоспостереження

Монітор – це екран для відображення інформації з камер. Різноманіття представлених на ринку моделей дозволяє вибрати будь-яку, за Вашим бажанням. Єдина вимога – якщо кількість встановлюваних камер більше чотирьох, монітор повинен бути діагоналлю не менше 17 дюймів.

Мультиплексор – електронний процесор обробки відео сигналу, управління телеметричними пристроями. Відеопроцесор може обробляти від 1 до 16 відеокамер, контролювати подачу сигналу з кожної камери та при зникненні сигналу з якої-небудь з цих камер подавати звуковий сигнал.

Цифрові відеореєстратори – надають Вам цілий ряд переваг та зручностей: можна забути, що таке бібліотека відеокасет із записами – до цифрового відеореєстратора можна підключити носій інформації будь-якого об’єму, який не доведеться міняти. Один пристрій може одночасно записувати сигнал відразу від декількох камер із заданою якістю; доступ через Інтернет, або локальну мережу; простий інтерфейс не змусить довго шукати потрібний запис (миттєва сортування за датою, руху в кадрі, відкриттю дверей, або іншої події); є можливість налаштування детектора руху.

ІЧ-прожектор – явна перевага установки інфрачервоних прожекторів на території об'єктів, що охороняються полягає в тому, що інфрачервоні промені не видимі для людського ока, але дуже добре спостерігаються камерами системи відеоспостереження.

Ми з вами розглянули основні складові частини систем відеонагляду, основним моментом у виборі компонентів є їх сумісність один з одним. Від правильно вибраних комплектуючих залежить якість та надійність роботи вашої системи відеоспостереження.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 15-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як вибрати та встановити охоронні відеокамери?
Як вибрати та встановити охоронні відеокамери?

Відеоспостереження, як одна з складових охоронних заходів досить давно та широко встановлюється та експлуатується у всіх типах приміщень, як...

Для чого потрібно вуличне відеоспостереження?
Для чого потрібно вуличне відеоспостереження?

У сучасному світі вже практично неможливо знайти повнофункціональну систему безпеки без відеоспостереження. Від того, в якому місці можуть...

Cистеми та засоби забезпечення безпеки
Cистеми та засоби забезпечення безпеки

Гарантування безпеки – це перше, що доводиться робити в нинішні часи при облаштуванні квартири. Адже зловмисники не сплять та в будь-який...

Всі статті