+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Ремонт охоронної сигналізації складу

Ремонт охоронної сигналізації складу

Охоронна сигналізація, встановлюється відповідно до проектів сигналізації, та включає до себе монтаж та пуско-налагоджувальні роботи.

На першому етапі робіт, проводиться постачання матеріалів та комплектуючих. Потім прокладають кабельні траси для дротяних систем, після чого встановлюють приймальні контрольні прилади, оповіщувачі, блоки живлення, передавачі, пускові блоки, стернові блоки, які є кінцевими пристроями. Після чого йдуть пуско-налагоджувальні роботи, а також підготовка виконавчої документації, що включає в себе складання карти об'єкта. Та завершальною стадією є здача робіт замовникові, а також короткий курс навчання персоналу навичкам використання сигналізації. Якщо замовник бажає, то й додатково постановка об'єкта на охорону/моніторинг.

У разі виникнення поломок, в процесі експлуатації, слід звернеться до фахівців, які здійснять ремонт охоронної сигналізації.

Існує стандартний спосіб оповіщення про спрацювання сигналізації, який включає в себе сирени, для залучення уваги охоронців, або людей, що знаходяться по близькості, до виїзду групи відділу державної служби охорони (ДСО), або приватного охоронного підприємства (ПОП).

Ремонт охоронної сигналізації

Піклуючись про своє благополуччя та безпеку, сьогодні все більша кількість людей встановлюють охоронні сигналізації, тому вони дуже затребувані на сьогоднішній день. У зв'язку з чим послуги фахівців, що спеціалізуються на ремонті охоронної сигналізації, користуються великим попитом. Особливо враховуючи деколи не бездоганну роботу охоронної сигналізації, яка часом виходить з ладу, тому ніщо не може працювати вічно.

Ремонт охоронної сигналізації

І тоді потрібний ремонт охоронної сигналізації, для чого слід викликати кваліфікованих фахівців, причому витрати на своєчасний профілактичний ремонт не менш важливий, ніж витрата на покупку та первісне монтування охоронної сигналізації.

Навіть якщо Ви купили дорогу та довговічну установку, вона все одно колись вийде з ладу, та Вам знадобиться оперативний ремонт сигналізації, причому якісний.

Слід звертатися в спеціалізовані компанії, у яких є досвідчені та грамотні кваліфіковані фахівці з ремонту охоронних сигналізацій.

Профілактичний ремонт дозволить виявити можливі поломки задовго до їх виникнення. Завчасно слід подбати про те, щоб Ваша охоронна сигналізація функціонувала стабільно, без збоїв.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 23-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Вартість на обслуговування пожежної сигналізації
Вартість на обслуговування пожежної сигналізації

Ціна на обслуговування пожежної сигналізації залежить від багатьох складових, що включають у себе як комплекс робіт по обслуговуванню самої...

Правила встановлення пожежної сигналізації
Правила встановлення пожежної сигналізації

В даний час велика кількість людей встановлюють собі пожежні сигналізації, особливо це роблять господарі підприємств і, щоб забезпечити безпеку...

Датчики охоронно-пожежної сигналізації: види датчиків ОПС
Датчики охоронно-пожежної сигналізації: види датчиків ОПС

Система охоронно-пожежної сигналізації (ОПС) являють собою комплекс, що складається з: датчиків, приймально-контрольних приладів та...

Всі статті