+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Рекомендації з ремонту пожежної сигналізації

Рекомендації з ремонту пожежної сигналізації

Захищати об'єкти сьогодні не просто можна, а потрібно!

Люди встановлюють системи сигналізації для будинку, дачі, на заводі та на інших об'єктах з метою забезпечити захищеність їх майна, як і їх самих.

Захисних систем сьогодні дуже багато, нинішні технології досягли того, що датчики здатні почути запах, відчути вібрацію, почути злодіїв та навіть розрізняти звуки.

Якщо Ви встановили собі захисну систему, ні в якому разі не варто забувати про перевірку працездатності пожежної сигналізації.

Ремонт пожежної сигналізації

Щоденне обслуговування та ремонт несправностей засобів захисту об'єкта, це обов'язок оператора або інша людина.

Проводити перевірку обладнання вкрай важливо, тому, що у випадку несправності, яка може виникнути в будь-який момент, система може просто не відреагувати та не повідомити про пожежу, тобто люди котрі знаходяться в будівлі можуть просто не встигнути покинути її.

Ремонт пожежної сигналізації

Існує певний список правил яких слід дотримуватися, щоб забезпечити максимальну безпеку об'єкта. Перевірка працездатності пожежної сигналізації, це один їх пунктів, які слід виконувати обов'язково. Також Ви повинні будете подбати про встановлення вогнегасників у будівлю, причому зробити це треба правильно. Вогнегасники повинні розташовуватися так, щоб не заважати евакуації та бути доступними, та видимими.

Вартість на щоденну перевірку працездатності пожежної сигналізації варіюється в залежності від багатьох параметрів та обмовляється безпосередньо з компанією, яка надає послуги з обслуговування пожежної сигналізації.

Слід розуміти, що мова йде про життя людей, які знаходяться на Вашому периметрі, та забезпечення їх безпеки у Вашій компетенції.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 17-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Дивіться також
Як відключити пожежну сигналізацію: поради та рекомендації
Як відключити пожежну сигналізацію: поради та рекомендації

Досить часто в практиці трапляється ситуація, коли спрацювала пожежна сигналізація, а пожежі, загоряння, або хоча б задимлення немає. Звуковий...

Пристрій пожежної сигналізації: види та обладнання
Пристрій пожежної сигналізації: види та обладнання

Безаварійна робота пожежної сигналізації на сьогоднішній день є ключовим елементом в безпеці будь-якого бізнесу. Пожежні системи...

Встановлення та обслуговування охоронно-пожежної сигналізації
Встановлення та обслуговування охоронно-пожежної сигналізації

Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС) – це один з компонентів комплексної системи безпеки, який фіксує проникнення на об'єкт, що охороняється,...

Всі статті