+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації: профілактика

Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації: профілактика

Ціни на обслуговування пожежної сигналізації сьогодні варіюються залежно від того, яку систему забезпечення безпеки слід обслуговувати та відповідно в деяких випадках ремонтувати. Але якщо Ваш об'єкт входить до переліку будівель, які обов'язково повинні бути захищені від пожежі, то забезпечення обслуговування пожежної сигналізації буде Вашою обов'язковою роботою.

Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації

В першу чергу хочеться сказати, що в законодавстві є стаття яка говорить про те, що обов'язково слід забезпечити пожежну безпеку об'єкта, та підтримувати його постійну працездатність, тому пожежна сигналізація, це мабуть головна ланка в забезпеченні безпеки об'єкта.

Просто монтаж устаткування пожежної сигналізації не буде гарантувати постійний захист від можливих загроз пожежі. Слід здійснювати щоденний обхід всіх пристроїв та перевіряти їх на працездатність, а в разі чого моментально лагодити відповідних пристроїв. Власник об'єкту, несе відповідальність за працездатність всіх пристроїв системи забезпечення безпеки від пожежі.

Пожежна сигналізація

Слід також зауважити, що всі профілактичні роботи проводяться згідно строго затвердженим регламентом, ні як інакше. Зазвичай регламент включає в себе щоденну перевірку обладнання, чистку устаткування, коригування та ремонт сигналізації.

Профілактичні роботи

Говорячи про ціну на обслуговування пожежної сигналізації, хочеться сказати, що вартість обмовляється безпосередньо з самим фахівцем компанії, відповідно до вимог.

Першим ділом фахівець проводить візуальну перевірку обладнання, тобто діагностику, та в разі несправностей знаходить їх та виправляє. Далі обов'язково проводиться очищення всіх частин охоронного блоку, з'єднань та інших забруднених ділянок засобів захисту від пожежі. Зрештою виправляються виявлені несправності або інше.

Загалом профілактичні роботи повинні обов'язково проводиться щодня, в незалежності від ціни на обслуговування пожежної сигналізації. Адже мова йде в першу чергу про Вашу безпеку, про безпеку всіх людей які знаходяться на периметрі та безпеки всього Вашого майна, а на цьому не можна економити.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 23-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Типи охоронно-пожежної сигналізації
Типи охоронно-пожежної сигналізації

Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС) є одним з головних елементів системи безпеки для будь-якого офісу. Так як охоронна та пожежна сигналізації...

Адресна пожежна сигналізація: огляд та порівняння
Адресна пожежна сигналізація: огляд та порівняння

У цій статті ми розглянемо адресну сигналізацію, а також поговоримо про її можливості, використання та відмінностях від неадресних систем....

Типи датчиків охоронної сигналізації
Типи датчиків охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація (ОС) – це система, що включає в себе комплекс технічних засобів або різноманітних пристроїв, які призначені для виявлення...

Всі статті