+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Де та як встановити антивандальну шафу?

Де та як встановити антивандальну шафу?

Де та як встановити антивандальну шафу? Пріоритетне місце установки антивандальної комунікаційної шафи – технічний поверх будівлі (при відсутності технічного поверху – у підвалі). У разі відсутності технічного поверху в будівлі, розглянути можливість встановлення антивандальної шафи (ТКД) в надбудові виходу на дах, або в існуючій вигородці перед виходом на дах. Місце встановлення повинно бути зазначено в проекті. При установці в житлових будинках в проекті вказується під'їзд над (або під) яким необхідно провести установку боксу.

Бокс встановлюється на стіні, бажано несучої. При виборі місця установки боксу враховується матеріал, з якого складається стіна та його навантажувальна здатність.

Висота установки сейфа визначається його видом:

  • з фронтальним доступом в підвальному приміщенні – не повинна перевищувати 1,5 м. по нижньому зрізу корпусу;
  • з фронтальним доступом на технічному поверсі нижнього зрізу – не повинна перевищувати 1,3 м. по корпусу;
  • з фронтальним доступом на сходовій клітці – не менше 2,1 м. по нижньому зрізу корпусу.

Існують антивандальні шафи з фронтальним доступом:

  • підвального типу;
  • під'їзної типу.

Базова комплектація антивандальної шафи (залежить від виробника):

  • заземлення зсередини та ззовні шафи;
  • регульовані по глибині направляючі 19";
  • можливість установки двох пар (передні та задні) направляють для установки громіздкого 19"обладнання.
  • підвищений клас захищеності: гнуті двері особливої конструкції, захист від злому при спробі перепилювання петель, надійний замок з високим ступенем захисту.

Антивандальна шафа забезпечує захист від злому та спроби перепилювання петель за рахунок гнутих дверей сейфового типу та надійно вбудованого замку.

«Плоский» антивандальний шкаф

Також, в будівництві мережі може застосовуватися другий тип антивандальних шаф – «Плоский». Даний тип шаф призначений для розміщення в них обладнання інтерактивних мереж: оптичного кросу, мультиплексору, керованого комутатора, джерела безперебійного живлення, активного 19" обладнання і т.д.

Антивандальна шафа

Застосування поворотної рами забезпечило можливість установки обладнання глибиною до 300 мм. у шафу глибиною 270 мм. Мала глибина шафи дозволяє встановлювати активне обладнання в приміщеннях з будь-якою стандартною шириною (включаючи сходові прольоти 5-ти поверхових будинків). Поворотна рама ємністю 5и передбачає зручність монтажу та обслуговування та дозволяє закріпити 19"обладнання глибиною до 300 мм. На стінках шафи виконані спеціальні полиці для установки акумуляторів.

Шафа виготовлена з листової сталі товщиною 2 мм. Має посадочні місця для анкерного кріплення до стіни. В дверцятах шафи встановлений сейфовий замок з ригельним механізмом, який закриває двері в трьох напрямках.

Кабельні вводи, організовані у верхній та нижній частинах шафи та забезпечує монтаж необхідної кількості кабелів. Покриття порошкове RAL 7032. Клас захисту IР31 (IР54 можливий). Габаритні розміри ВхШхГ: 760х650х270.

Після монтажу рекомендується на дверцятах антивандальної шафи розмістити маркування на якій повинна відображатися така інформація про власника та контактні дані.

Кріплення антивандальної шафи (боксу)

Бокси кріпляться мінімум на трьох точках, бажано на чотирьох. Для кріплення на бетонні стіни необхідно використовувати анкерні болти діаметром 8-10мм, довжиною не менше 100 мм.

Для кріплення до цегельних стін необхідно використовувати дюбель пластиковий 14x80мм та болт-саморіз шестигранник 10х80. Забороняється використовувати монтажний пістолет для кріплення антивандальних шаф.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 28-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як вибрати кабельні лотки для модернізації мережі?
Як вибрати кабельні лотки для модернізації мережі?

Сучасне будівництво СКС передбачає максимально раціональну організацію прокладки комунікаційних ліній. Тому ключову роль відіграють не тільки...

Прокладка кабелю по зовнішній стіні: особливості монтажу
Прокладка кабелю по зовнішній стіні: особливості монтажу

Короткі відомості з правил по прокладанню кабелю по стінах будинків локального призначення. При роботі повинні використовуватися безпечні та...

Побудова кабельной мережі для ТРЦ
Побудова кабельной мережі для ТРЦ

Побудова кабельної мережі для ТРЦ необхідно так як, без сучасних розваг в нього просто не будуть приходити люди. Відповідно, при проектуванні...

Всі статті