+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Телефонія на підприємстві: міні АТС для офісу

Телефонія на підприємстві: міні АТС для офісу

Ви являєтеся керівником великої компанії чи підприємства, або їх технічним директором?

Ви бажаєте організувати якісний внутрішній зв’язок між свої працівниками та раціонально використовувати міські телефонні лінії? Тоді вам необхідно встановлення телефонної мережі на базі офісної міні АТС.

Автоматична телефонна станція – це спеціалізований комп'ютер, в який заводяться зовнішні телефонні лінії та від якого відходять лінії внутрішнього зв'язку.

Найголовніше призначення міні АТС – економити гроші та час за рахунок того, що велика кількість внутрішніх абонентів безконфліктно користуються невеликою кількістю зовнішніх ліній та одночасно з цим:

  • дозволяє власникові зробити свій телефонний зв'язок найсучаснішим та використовувати його максимально ефективно;
  • надає всім своїм абонентам сучасний сервіс, не вимагаючи при цьому яких-небудь спеціальних телефонних апаратів;
  • підвищує імідж компанії.

Забезпечення внутрішнього зв'язку в установі

Найбільш раціональне використання існуючих міських телефонних ліній, що дозволяє оптимізувати роботу як окремо взятого співробітника, так і організації в цілому. Ми постараємося допомогти вам правильно вибрати міні АТС для офісу.

Під час вибору міні АТС слід дотримуватися таких критеріїв:

  • для яких цілей купується міні АТС;
  • ємність міні АТС;
  • вартість.

Якщо Вам потрібна міні АТС для офісу виключно для того, щоб забезпечити внутрішній телефонним зв'язком співробітників, або підприємства, та при цьому дати їм можливість здійснювати та приймати дзвінки з існуючих у вас міських ліній, то для цих цілей підходять практично всі сучасні міні АТС.

Міні-АТС

Якщо ж ви плануєте організувати зв'язок через Інтернет зі своєю філією або підключити віддалених співробітників, що працюють дома або в будь-якій інший точці планети – зверніть увагу на IP міні АТС.

Ємність міні АТС

Визначтеся, яка кількість зовнішніх (міських) ліній та яка кількість внутрішніх ліній ви плануєте підключити до міні АТС. Бажано до міні АТС для офісу підключити всі наявні у вас зовнішні лінії та не залишити жодного працівника без внутрішнього телефону (так званого розширення).

Вартість

Вибирайте недорогі міні АТС, але не женіться за дешевизною. Часто придбання дешевої міні АТС обертається тим, що ви купуєте маловідому модель, користуватися функціями якої незручно або незвично, та яка при подальшому технічному обслуговуванні вимагає значних фінансових витрат.

На закінчення необхідно відзначити, що якими б можливостями не володіло вибране обладнання неправильне налагодження та організація телефонного зв'язку зведе нанівець, всі можливості. Тому дуже важлива продумана й добре налагоджена система телефонного зв'язку, правильний алгоритм її функціонування, необхідний набір потрібних функцій та звичайно висока надійність устаткування.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 15-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принципи побудови телефонних мереж
Принципи побудови телефонних мереж

Абонентські пристрої підтримують один з одним зв'язк для передачі даних. З'єднуються вони за допомогою вузлів, в яких інформація формується, а...

Як організувати телефонний зв'язок в готелі?
Як організувати телефонний зв'язок в готелі?

Без телефону практично неможливо собі уявити не тільки розкішний п'ятизірковий готель, а й маленьку придорожню готель. Телефонний...

Як зробити програмування міні-АТС для офісу?
Як зробити програмування міні-АТС для офісу?

Після купівлі обладнання для телефонії , необхідно провести його індивідуальне програмування. Офісні телефонна станція є досить надійною...

Всі статті