+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Системи резервного електроживлення: склад та можливості

Системи резервного електроживлення: склад та можливості

Технології сучасного будівництва передбачають широке застосування автоматичних систем в інженерному оснащенні комерційних будівель та житлових будинків.

Але найсучасніша автоматика не може забезпечити елементарні зручності, якщо електрична мережа відключена. Тому будь-який грамотний проект повинен містити в собі системи резервного електроживлення на додаток основної інфраструктури об'єкта.

Склад «резервного електроживлення»

У систему резервного електроживлення на сонячній енергії можуть входити такі складові частини, як: інвертори, АВР, сонячні батареї, зарядні пристрої, акумуляторні батареї, датчики заряду-розряду акумуляторної батареї, з'єднувальні кабелі та багато іншого.

Огляд можливостей системи

Система, що дозволяє гарантувати безперебійну подачу електричної енергії повинна включати в себе блок безперебійного живлення і сонячні батареї. Інверторна-акумуляторна система здатна здійснювати електроживлення при пікових перевантаженнях. При сонячній погоді енергоспоживачі будинку можуть живитися від сонячних батарей. Якщо будуть матися надлишки сонячної електроенергії, її можна направляти на зарядку акумуляторів. Подібна система може бути встановлена не тільки в заміському котеджі, але і в міській квартирі, так, як відключення електромереж у великих містах часто відбувається в осінньо-зимовий період.

Сонячна батарея

Такими резервними системами електроживлення можна оснащувати офісні будівлі, виробничі підприємства, медичні та фінансові установи. Одним словом можна застосовувати в будь-яких сферах людської діяльності там, де будь-які простої обладнання, втрата даних, пов'язані з несвоєчасним відключенням електричного живлення можуть стати причиною не тільки великих фінансових втрат, зупинкою виробництва, а й небезпеки для людського життя.

Кваліфікований підбір та закупівля необхідного обладнання, грамотно складений проект – це лише частина заходів при організації комплексу електропостачання високої надійності. Порівнянної за важливістю проблемою є підбір організації, що має необхідні навички у проведенні монтажу резервних систем електроживлення.

Назад в: Електроживлення, Електрика 21-11-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Різновиди та типи силових кабелів
Різновиди та типи силових кабелів

Силовий кабель на сьогоднішній день є одним з найбільш широко поширених видів кабелю. Саме з його допомогою в будинок та на підприємство...

Як прокласти силовий кабель 220В до ТКД?
Як прокласти силовий кабель 220В до ТКД?

Даними рекомендаціями передбачається, що електропостачання ТКД буде здійснюватися від не облікової групи головного розподільного щита (ГРЩ)...

Проектування кабельних ліній на об'єктах
Проектування кабельних ліній на об'єктах

В умовах постійного розростання міст зростають та розміри їхнього споживання електроенергії. Кожен новий житловий будинок, торгівельний центр...

Всі статті