+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Купольні відеокамери спостереження

Купольні відеокамери спостереження

Різновиди та характеристики купольних камер відеоспостереження, вражають уяву своїми характеристиками і функціональністю, оскільки існують як різний дизайн камер, так і великі можливості, що перевищують усі очікування.

Купольні камери відеоспостереження можуть рухатися, забезпечуючи повний огляд та оперативність реагування, завдяки рухомим модулям, а швидкість повороту забезпечує своєчасність зйомки, що робить ці камери незамінними помічниками в справі гарантування безпеки об'єкта, довіреної ділянки спостереження.

Установка купольних камер

Якщо вам необхідна установка купольних камер відеоспостереження, слід звернутися до фахівців, в обов'язковому порядку, оскільки ви ризикуєте придбати не ту камеру, яка необхідна саме для вашого об'єкта, так як існують різні купольні камери відеоспостереження, з різними видами приводів.

Наприклад, з зубчастою передачею, з механізмом прямого приводу, з ремінним приводом та лише фахівці можуть визначити найкращий варіант, відповідно до характеристик вашого приміщення, оскільки це специфічна сфера діяльності, передбачає наявність досвіду, а також знань та навичок даної сфери діяльності.

Купольні камери відеоспостереження

Також важлива швидкість повороту камери та, крім того, фахівці можуть порадити, виходячи з потреби, яку саме камеру, з якою швидкістю повороту слід купити саме вам, позбавивши вас від зайвих витрат. Наприклад, якщо вашому об'єкту достатньо швидкості повороту до 120 град/cек, то нема необхідності купувати камеру зі швидкістю повороту в 400 град/cек, яка коштує набагато дорожче.

Також слід знати про такої функції, як авто переворот «Auto-flip», що дозволяє перевертати камеру на 180 градусів в ручному режимі, причому повернувшись вертикально, відео модуль перевертається автоматично, що забезпечує правильне положення зображення. Таким чином стає абсолютно очевидно, що для вибору камери відеоспостереження, в обов'язковому порядку слід звертатися до фахівців, які в повній мірі володіють знаннями та досвідом роботи в цій сфері діяльності та досконало розуміються у всіх видах камер відеоспостереження, а також знають про особливості роботи кожної з них, допоможуть вам уникнути зайвих витрат, підібравши саме ту, що необхідна вашому об'єкту. Також фахівці можуть правильно змонтувати камеру, підібравши правильний кут огляду, з метою забезпечення максимальної функціональності камери відеоспостереження.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 07-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як використовуються поворотні IP-камери відеоспостереження?
Як використовуються поворотні IP-камери відеоспостереження?

Цифрові технології постійно вдосконалюються, пристрої для відеоспостереження стає все складніше та, в той же час, доступніше та надійніше....

Сучасний безпровідний відеонагляд
Сучасний безпровідний відеонагляд

В останні роки основною тенденцією розвитку інноваційних технологій стала компактність, мобільність та простота у використанні. У сучасному...

Комп'ютерні системи відеоспостереження: види та особливості
Комп'ютерні системи відеоспостереження: види та особливості

Завданням забезпечення безпеки периметра займається мабуть кожна людина, у якого є бажання захистити своє майно від зловмисників. Системи...

Всі статті