+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Технології бездротових систем відеоспостереження

Технології бездротових систем відеоспостереження

Говорячи про переваги систем відеоспостереження, хочеться особливо сказати, що першою та основною перевагою є відсутність усіх цих дротів. Другим плюсом є те, що раз немає дротів, значить, та скритність камери підвищується. Також до переваг бездротових систем відеоспостереження можна віднести те, що стабільність передачі даних у порівнянні з дротами куди вище. Дроти можуть порватися, зігнутися та погано передавати сигнал.

Бездротові системи відеоспостереження, також як і провідні бувають різні: зовнішні, внутрішні, чорно-білі, кольорові, якісні та не якісні, загалом, різновидів вистачає.

На відміну від провідних систем відеоспостереження переваги бездротових систем відеоспостереження просто вражають.

Хочеться особливо відзначити те, що бездротові камери відеоспостереження складаються з 3-х елементів:

  • камера;
  • передавач,який передає записану інформацію;
  • приймач, який приймає записану камерою інформацію.

Монтаж бездротових систем відеоспостереження

До переваг технології бездротових систем відеоспостереження можна віднести і те, що встановлювати такі системи куди легше, ніж їх кабельних побратимів.

Бездротова система відеоспостереження

Установкою бездротових систем відеоспостереження, навіть враховуючи, що встановлювати такі системи легше, повинні займатися професійні фахівці спеціалізованих компаній, перевірених часом та з купою позитивних відгуків від клієнтів.

Перевага бездротових систем полягає в основному, у відсутності дротів, а якщо комбінувати відсутність дротів з якісною відеокамерою, тобто кращими засобами забезпечення безпеки за допомогою камер відеоспостереження, то Ви отримаєте максимальний рівень захисту периметру.

Але ні в якому разі не ставте муляжі, особливо якщо охоронюваний вами об'єкт являє для зловмисників інтерес, тому що більшість злочинців можуть відрізнити муляж від оригіналу без особливих зусиль.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 17-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Системи відеоспостереження: принцип роботи
Системи відеоспостереження: принцип роботи

Загально відомо, що більшу частину інформації про все що відбувається навколо люди сприймають через органи зору, тобто візуально. Не виняток...

Як встановити камери зовнішнього відеоспостереження?
Як встановити камери зовнішнього відеоспостереження?

Зовнішні камери відеоспостереження, відрізняються від тих, що встановлюють всередині приміщень, особливо тим, що у них повинен бути міцний...

Технічне обслуговування систем відеоспостереження
Технічне обслуговування систем відеоспостереження

У наш час стало обов'язковим охороняти об'єкт від пожежі, витоку газу тощо, а також від несанкціонованих проникнень і таке iнше. Загалом,...

Всі статті