+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Основні компоненти СКС: різновиди та призначення

Основні компоненти СКС: різновиди та призначення

Будь-яка кабельна структурована система будується на основі компонентів, від їх якості залежить надійність та працездатність всієї кабельної системи підприємства в майбутньому. До даного розряду обладнання відноситься комутаційне обладнання та стійки, аксесуари для коробів, патч-панелі, патч-корди, модулі, коннектори, ковпачки, розетки, стяжки та інструмент, кабелі, активне мережеве обладнання.

Побудова кабельних систем

Для побудови сучасних кабельних систем використовуються кабелі категорій 5e та 6, волоконно-оптичні, багатопарні кабелі. Основні компоненти СКС входять до складу рішень структурованих кабельних мереж. В залежності від виробника набір пристроїв та елементів для побудови кабельної системи може бути різним. Наприклад, існує величезна різноманітність видів та типів комутаційних шаф та стійок. Вони бувають підлогового та настінного виконання, різної конструкції та форми.

До основних компонентів СКС можна віднести:

  • робоче місце, робоча зона;
  • горизонтальна кабельна проводка;
  • комутаційний вузол поверху;
  • вертикальна кабельна проводка;
  • службові технічні засоби.

Робоче місце – область, де встановлені технічні засоби користувача, підключені до кабельної мережі будівлі.

Горизонтальна кабельна проводка – кабельні лінії, що з'єднують робоче місце з комутаційним вузлом поверху.

Комутаційний вузол поверху – область, в якій сходяться лінії горизонтальної кабельної проводки, розміщується комутаційне обладнання та здійснюється адміністрування кабельної системи поверху.

Магістральна підсистема – підсистема комплексу будівель, яка може будуватися з мідного і/або оптоволоконного типів кабелю, та яка об'єднує кабельні системи будівель.

СКС

Можемо зробити висновок що будь-яке рішення СКС збирається як конструктор. Виробник, розробляючи структуровану кабельну систему, замислюється, перш за все, про сумісність модулів та інших компонентів один з одним. Чим краще будуть вони підходити один до одного, тим легше буде модернізувати та масштабувати СКС в майбутньому.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 15-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
«Ієрархічна зірка»: топологія побудови СКМ
«Ієрархічна зірка»: топологія побудови СКМ

Структурована кабельна система (СКМ) – це універсальна телекомунікаційна основа інфраструктури будівлі або групи будівель, що забезпечує...

Домашня комп'ютерна мережа: переваги вибору
Домашня комп'ютерна мережа: переваги вибору

Домашня комп'ютерна мережа може забезпечити вам багатий досвід адміністрування своєї локальної мережі, або цінний досвід створення власного...

Як зробити побудова СКС у пам'ятці архітектури?
Як зробити побудова СКС у пам'ятці архітектури?

Не секрет, що багато будинків, визнані пам'ятками архітектури минулих століть, сьогодні використовуються організаціями для створення в них...

Всі статті