+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Які бувають види комп'ютерів?

Які бувають види комп'ютерів?

На нинішній день, існує кілька видів комп'ютерів. Які бувають види комп'ютерів? Про ці видах ми і поговоримо в даній статті.

Першим з різновидів комп'ютерів, можна назвати ПК, тобто Персональний Комп'ютер. Створювався такий комп'ютер для персонального використання якою небудь людиною. Раніше ПК, називався мікрокомп'ютером, однак зараз комп'ютер, за яким ви сидите не назвати маленьким. Деякий час тому, цей самий ПК займав цілу кімнату, а може і два, чи три.

Настільний комп'ютер

Також існує такий вид комп'ютерів, як Настільний. В принципі це той же ПК, але його не назвати мобільним. Настільний комп'ютер не забрати з собою будь-куди. Спочатку передбачається, що такий комп'ютер буде розміщений деінде, та буде не маленьких розмірів, що дозволяє значно підвищити його потужність. Вартість таких комп'ютерів, зазвичай, куди менше ніж їх менших, але не поступаються за потужністю побратимам. При необхідності, такий комп'ютер завжди можна поліпшити, замінити комплектуючі на більш нові.

Мобільний комп'ютер

Наступний вид комп'ютерів, називається Мобільний. Це вид комп'ютерів, які можна носити з собою, тобто вони досить маленькі! За ними в сучасному світі закріпилася назва Ноутбук.

Комп'ютер Workstation

Не варто забувати про такий вид комп'ютерів, як Workstation. Чи не правда гучна назва? Але Workstation, це той же ПК, тільки от потужність у нього набагато більша. Зазвичай такий вид комп'ютерів використовують для розробки програмного забезпечення, 3D Моделювання.

Комп'ютер-сервер

Напевно, всі, хто хоч щось знають про створення сайтів, знають про такий вид комп'ютерів, як сервер. Сервер, потрібний для того, щоб пропонувати іншим віддаленим комп'ютерам свої сервіси, за допомогою мережі Інтернет.

Сервери IBM

Зазвичай у серверів, дуже потужні процесори, величезні розміри жорсткого диска. Саме завдяки серверам, ви маєте можливість користуватися послугами різних сайтів, тому у кожного сайту є свій сервер.

Також існує вид комп'ютерів, який колись у далекі часи, займав кілька кімнат, а то й поверх, він називається Мейнфреймів. Сьогодні цю назву забули, йому на зміну прийшла назва «сервер підприємств». Фактично це ті ж великі Мейнфрейми, але вже в більш розумних розмірах, та з куди більш високою потужністю. Встановлюють ці комп'ютери в компаніях, щоб підкреслити значимість цього комп'ютера, який обробляє десятки мільйонів операцій в день.

Напевно найдорожчим видом комп'ютерів, можна назвати Суперкомп'ютери. Часом їх вартість досягає кілька сотень тисяч, або мільйонів доларів. По суті це неймовірно потужний комп'ютер, то є кілька комп'ютерів, що поєднують у собі самі останні технічні досягнення, та працюючі як одне ціле.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 18-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Серверні операційні системи: огляд Windows платформи
Серверні операційні системи: огляд Windows платформи

Формування комп'ютерної структури кожної компанії в першу чергу починається з підбору серверної операційної системи, а потім функціонального...

Як проводиться обтиск конекторів RJ-45?
Як проводиться обтиск конекторів RJ-45?

Без даного комунікаційного елемента неможливо прокласти кабельну Ethernet мережу, тому дуже важливо в подробицях знати, як його змонтувати. При...

Основні компоненти комп'ютерних систем
Основні компоненти комп'ютерних систем

У сучасному світі вже неможливо знайти сфери життєдіяльності, де б не були використані комп'ютери. Розглянемо основні компоненти...

Всі статті