+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Обладнання для охорони периметру: вибір системи

Обладнання для охорони периметру: вибір системи

Обладнання охорони периметру, можна розглядати як окрему систему безпеки в охоронній сигналізації, головним призначенням якої, є виявлення зловмисника на першій стадії проникнення та подальшого оповіщення служби безпеки для вжиття заходів.

Системи охорони, забезпечують оповіщення ще на перших стадіях підступу зловмисників до охоронюваного об'єкту. Часто в зв'язку з деякими обмеженнями. Охорону периметра суміщають у комплекс з іншими системами безпеки, такими як відеоспостереження та охоронна сигналізація.

Обладнання для охорони периметру

Устаткування охорони периметру коштує дорого, але не дивлячись на це, воно користується великим попитом у людей, тому допомагає зберегти від розкрадань та вандалізму об'єкти розташовані на території.

Вибір системи, на сьогоднішній день кипить великою різноманітністю пристроїв по функціональності та ціні. Тому слід володіти необхідними знаннями в цій області, щоб не помилитися, вибираючи обладнання для охорони Вашого об'єкту, оскільки кожна з цих систем має як переваги, так і недоліки, знанням яких володіють фахівці у сфері обладнання охорони периметру, до яких і слід звертатися при покупці системи, яка вимагає індивідуального підходу та знання специфічних особливостей роботи кожної з них.

Охорона периметра

Вибір системи охорони периметру, включає в себе те, що слід враховувати багато показників, такі як діапазон температур і різкість їх зміни, тривалість та частота туманів, інтенсивність опадів та їх кількість, інтенсивність вітрів, рельєф об'єкта та наявність дерев кущів, руху пішоходів та транспорту біля об’єкта, а також вид огорожі.

Основні види обладнання охорони периметру являють собою інфрачервоні системи та вони в свою чергу діляться на: активні та пасивні.

Активні системи

До активних систем, відноситься передавач, випромінюючий кілька лінійних, невидимих променів, а також приймач. При відсутності одного, або кількох променів, включається сигнал тривоги, причому дистанція між приймачем та передавачем може коливатися від кількох метрів до сотні метрів, а це дозволяє тримати під контролем значні території, правильної форми.

Пасивні системи

Пасивні ж системи працюють, виявляючи теплове випромінювання яке виходить від рухомого об'єкту, лінзи датчика зони, або мають лінійний вигляд, або можуть володіти об'ємними характеристиками. Недолік цього типу систем, це їх чутливість до зміни погодних умов.

Всіма цими знаннями володіють повною мірою фахівці, до яких і слід звертатися в разі потреби. Вони допоможуть зробити правильний вибір при покупці обладнання охорони периметру та монтувати його.

Назад в: Охорона периметру, Безпека 18-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Технічні засоби охорони периметра та об'єктів
Технічні засоби охорони периметра та об'єктів

З практики роботи служб безпеки при охороні об'єктів прийнято виділяти шість основних зон території, що охороняється, де зоною № 1 вважається...

Проектування системи захисту периметру
Проектування системи захисту периметру

Створення системи захисту периметру об'єкту являє собою досить непросту комплексну задачу. Оптимальне рішення можна досягти при ефективному...

Що таке охоронна сигналізація периметру?
Що таке охоронна сигналізація периметру?

У наш непростий час різні охоронні пристрої для захисту периметру приватного будинку, все більше набирають популярності, в більшості випадків...

Всі статті