+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Які бувають датчики охоронних систем?

Які бувають датчики охоронних систем?

Захисні системи в наш час набувають все більшої популярності, особливо такі різновиди сповіщувачів охоронної сигналізації, як датчики. Які бувають датчики охоронних систем? У даній статті поговоримо про їх різновид і для чого вони потрібні.

Першим ділом хотілося б сказати про контактні сповіщувачі. Цей різновид охоронних датчиків встановлюється на двері, вікна, ворота, тобто сповіщає про несанкціоновані дії при відкритті двері, вікна.

Магнітоконтактні датчики

Останнім часом все частіше стали використовуватися магнітоконтактні датчики, які повідомляють про зміни положення однієї частини об'єкта в порівнянні з іншою. Діють магнітоконтактні датчики наступним чином, перший датчик встановлюється на нерухому частину об'єкта, наприклад рами вікна, а другий датчик встановлюється на рухому частину об'єкта, наприклад самого вікна.

Магнітоконтактний датчик

Між першим та другим датчиком йде процес постійного контакту, який у разі обриву, тобто відкриття вікна, повідомить про тривогу.

Електроконтактні датчики

Також існують захисні контактні системи на зразок, наприклад, електроконтактні датчики, які з'єднуються один з одним методом електрики, та у випадку втрати з'єднання, повідомляється про несанкціоновані дії.

Контактні килимки

Також існують контактні килимки, які виготовляються за спеціальною технологією. Метод сповіщення про тривогу можна передбачити, при тиску якогось ваги на килимок, спеціальні елементи з фольги, дотикаються один одного, що призводить до тривожного сигналу.

Температурні датчики

Існують також сповіщувач, та які реагують на температурні перепади, тобто тепло тіла людини. У разі, якщо такі датчики зафіксують значний температурний стрибок, спрацює сигналізація.

Звукові оповіщувачі

Не можна не сказати про сповіщувачі, які реагують на звукові скачки. Така різновид сповіщувачів охоронної сигналізації називається акустичним датчиком. Працює цей пристрій за принципом уловлювання звукових потоків, тобто якщо в безпосередній близькості з пристроєм був якийсь гучний звук, наприклад, звук який видається при розбитті скла, пристрій включить сигналізацію. Такі пристрої можуть бути налаштовані як на уловлювання всіх звуків, так і на уловлювання тільки звуків розбиття скла.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 18-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Комплексні системи безпеки на об'єкті
Комплексні системи безпеки на об'єкті

На сьогоднішній день, безпека є одним з основних критеріїв, що потрібно брати до уваги при проектуванні об'єкта, а також на стадії його...

Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації: профілактика
Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації: профілактика

Ціни на обслуговування пожежної сигналізації сьогодні варіюються залежно від того, яку систему забезпечення безпеки слід обслуговувати та...

Види обладнання для пожежної сигналізації
Види обладнання для пожежної сигналізації

У нинішній час дуже гостро постало питання гарантування безпеки периметра, причому, мабуть, найважливішою ланкою в є пожежна сигналізація,...

Всі статті