+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Система порошкового пожежогасіння: переваги вибору

Система порошкового пожежогасіння: переваги вибору

Різновиди та застосування система порошкового пожежогасіння передбачають всі очікування, оскільки є надзвичайно ефективними та функціональними в справі боротьби з вогнищами загоряння та локалізації полум'я. Автономне пожежогасіння у комплекті пожежними сигналізаціями, сьогодні, найбільш затребувані, оскільки володіють рядом переваг та є ефективним методом пожежогасіння.

Порошкові системи автономного пожежогасіння відрізняються рядом переваг в порівнянні з іншими системами пожежогасіння, оскільки це відносно недорога система, а значить найбільш доступна широкому колу людей. А також малогабаритна, що важливо, та її працездатність не менше 10 років, безумовно, зробило порошкову систему пожежогасіння популярною та найбільш затребуваною на сьогоднішній день. Особливо враховуючи те, що застосовувати її можна повсюдно без обмежень, так як справляється з вогнищами загорянь оптимально швидко та ефективно.

Порошкові системи пожежогасіння

Сьогодні порошкові системи автономного пожежогасіння відрізняються різноманітністю, що робить їх найбільш затребуваними у покупців, оскільки в них застосовують модулі порошкового пожежогасіння МПП, а також водяні модулі, газові й аерозольні, у зв'язку з чим, забезпечується тривалий викид вогнегасної речовини, що дозволяє ефективно локалізувати та згасити вогнище загоряння з першого моменту виникнення.

Порошкові системи пожежогасіння

Запускаються такі установки автономного пожежогасіння малопотужним імпульсом струму та в оптимально короткий час локалізують та гасять практично всі, як тверді та рідкі, так і газоподібні речовини, та, що особливо важливо та неоціненно, гасять осередки загоряння під напругою будь-якої величини. Для великих об'єктів, з урахуванням площі об'єкта та його обсягу, створюють АУПТ абсолютно будь-якої потужності, застосовуючи модульний принцип, встановлюючи систему за принципом автоматичного автономного пожежогасіння, вибудуваного з окремих установок, як з кубиків. Причому, вартість системи пожежогасіння такого типу значно нижча, у порівнянні з іншими системами, наприклад, в порівнянні з водяною, у 4-5 разів дешевше, а в порівнянні з газовою – у 10 разів дешевше.

Безперечні переваги АУПТ, перед АСПТ по вартості та надійності, а також ефективності. Крім того без застосування зовнішнього електроживлення та установок управління. При виниклим питанням слід звертатися до фахівців, які в повній мірі володіють знаннями та навичками монтування систем автономного пожежогасіння і тому зможуть підібрати найбільш відповідну систему пожежогасіння індивідуально для вашого об'єкту.

Назад в: Різне 13-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Застосування первинних засобів пожежогасіння на об'єкті
Застосування первинних засобів пожежогасіння на об'єкті

Важливість своєчасного пожежогасіння важко переоцінити, оскільки своєчасна ліквідація вогнища, дозволяє зберегти життя людей та об'єкт в...

Як проводиться прокладання кабельних мереж в магазині?
Як проводиться прокладання кабельних мереж в магазині?

Будь-якому більш-менш великому і серйозному магазину, що бажає бути конкурентоспроможним, розвинена кабельна мережа просто необхідна – про це...

Системи пожежогасіння: види та функції
Системи пожежогасіння: види та функції

Системи пожежогасіння (СП) – це комплекс технічних засобів, які служать для виявлення вогнищ загоряння, а також обробки та підготовки...

Всі статті