+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Що таке декадно-крокова АТС? Функції та можливості

Що таке декадно-крокова АТС? Функції та можливості

Декадно-крокові шукачі працюють в системах з підвищеною ємністю щітки такого шукача, як правило, здійснюють не тільки підйомний, але і обертальний рух.

Декадно-кроковий шукач складається з ламелей на контакті, розташовуються як горизонтально, так і вертикально. Ключовими складовими декадно-крокового шукача є контактне поле, яке може містити до 100 телефонних ліній, а також рушійний механізм. Поговоримо про те, що таке декадно-крокова АТС, про функції та можливості пристрою.

Функції декадно-крокового шукача

Декадно-кроковий шукач – пристрій, призначений для аналізу серії імпульсів, відповідних набраної цифрі при імпульсному наборі. Основою елемент декадно-крокових АТС. Складається з храпового механізму та електромагніту, що переміщує обертовий контакт з десяти положень. Імпульси, що надходять в обмотку обертального електромагніту, повертають напівциліндр, та разом з ним вхід шукача (щітку) навколо його осі на один період (крок).

Декадно-кроковий шукач

При звільненні електромагнітом собачка, ковзаючи, перескакує на наступне положення (зуб) напівциліндра, число імпульсів визначає номер ламелі, на якій зупиниться вхід шукача. Тим самим вхід шукача виявляється сполученим з певним виходом декади.

Декадний код – сигналізація, заснована на передачі цифр серіями періодичного включення та виключення деякого сигналу одночастотної або двочастотної сигналізації, певну кількість разів, відповідне потрібної цифрі.

ДШМ – декадно-крокових шукач.

Ехо – чутність власного голосу в трубці при розмові.

Промптов – голосове повідомлення, що повідомляє про щось.

Сертифікація – процедура, яка підтверджує, що послуги, обладнання або продукція відповідають спочатку встановленими правилами, чи стандартам. Сертифікація проводиться незалежно від виробника товару або компанії, що надає послуги, та споживача (покупця), сторонньою організацією. Сертифікація надається у письмовому вигляді – сертифікаті. Об'єктами сертифікації також можуть бути системи менеджменту, персонал, роботи, продукція різного типу. Правила сертифікації регламентуються в Декреті Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію та сертифікацію» № 46-93 від 10.05.1993.

Не зайвим буде також поглянути на декадно-крокову систему, яка дає уявлення про взаємозв'язок деяких функціональних систем та пристроїв.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 06-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Організація послуг зв'язку в колл-центрі
Організація послуг зв'язку в колл-центрі

Організація телефонії та послуг зв'язку в колл-центрі базується на кількох принципах, які виходять з головних функцій та особливостей цієї...

Як зробити програмування міні-АТС для офісу?
Як зробити програмування міні-АТС для офісу?

Після купівлі обладнання для телефонії , необхідно провести його індивідуальне програмування. Офісні телефонна станція є досить надійною...

Як зробити правильне проектування кабельних мереж?
Як зробити правильне проектування кабельних мереж?

Телебачення, телефон та інтернет вже міцно увійшли в наше життя – статистика говорить про те, що всіма цими благами до кінця 2011 користується...

Всі статті