+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Де та як використовується шлюз IP-телефонії?

Де та як використовується шлюз IP-телефонії?

IP телефонія – це така технологія, яка дозволяє використовувати Інтернет, або будь-яку іншу мережу використовує IP-адреси, для того, щоб вести переговори, як міжміські, так і міжнародні, у режимі реального часу.

Розглянемо, де та як використовується шлюз IP-телефонії? По-перше, для того, щоб організувати телефонний зв'язок по мережі, використовуються спеціальні IP-шлюзи. По-друге, кожен шлюз, повинен бути обов'язково з'єднаний з телефонним дротом АТС. Тоді, користувачі АТС, будуть, є абонентами IP-шлюзу. Наприклад, якщо спілкуватися, використовуючи технологію IP-шлюзу з іншими країнами, то платити доведеться за час, витрачений на розмову.

Принцип дії IP-шлюзу

Приймаючи сигнал, шлюз починає його оцифровувати, стискаючи, причому стискаючи значно, потім він ділить його на пакети, згодом відправляючи за призначенням. З'єднання та визначення, відбувається шляхом таблиці маршрутизації, яка заповнюється за допомогою WEB інтерфейсу або telnet. Редагування, додавання або видалення IP-адреси можливо в будь-який час.

IP-телефонія

Напевно, одним з найекономічніших методів зв'язку, наприклад, штаб квартири з заводами, є IP-телефонія. Використовуючи її можна істотно заощадити на розмовах, адже IP-телефонія, це досягнення у сфері наук. Так наприклад, використання тарифів операторів IP-телефонії, буде значно дешевше, ніж використання звичайних тарифів операторів телефонного зв'язку.

Види IP-телефонії

Перший та напевно найбільш популярний в сучасний час вид IP-телефонії, це з комп'ютера на комп'ютер. Тобто в цьому випадку, в обох користувачів, повинні бути звукові карти та пристрої введення/виведення інформації, наприклад, навушники та мікрофон.

IP телефонія

Також можна здійснювати IP-телефонію з комп'ютера на телефон. У цьому випадку у користувача комп'ютера повинні бути пристрої введення/виводу інформації, програма IP-телефонії або IP-шлюз. Не варто забувати про такий вид зв'язку, як з телефону на телефон. У цьому випадку, все що потрібно це два телефони. Якість зв'язку така-ж як і при звичайній телефонній розмові.

Комп'ютерна телефонія

Також існує комп'ютерна телефонія або WEB-телефонія, яка набирає популярність у наш час. Це дзвінок з Web сайту або Surf&Call. Дану послугу останнім часом стали пропонувати всі провайдери IP-телефонії.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 23-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Функції та влаштування телефонної мережі
Функції та влаштування телефонної мережі

Телефонна мережа забезпечує зв'язок між декількома абонентами за допомогою передачі звукового сигналу. Кінцевими частинами телефонної мережі є...

Телефонна мережа загального користування: переваги вибору
Телефонна мережа загального користування: переваги вибору

Телефонна мережа загального користування є мережею, яка забезпечує доступ до звичайних ліній проводів, міні-АТС, а також до спеціального...

Система телефонного зв'язку для мережі аптек
Система телефонного зв'язку для мережі аптек

Практика показує, що ні окремий аптечний пункт, ні ціла їхня система не зможуть обійтися без телефонії . Консультації, прийом замовлень,...

Всі статті