+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Відеокамери для спостереження: сфери та галузі використання

Відеокамери для спостереження: сфери та галузі використання

Яку ж користь дає нам використання відеонагляду? В яких сферах такі системи є популярні?

Перш за все такі системи дають нам дійсно якісний та надійний захист об'єкта, дозволяє нам в реальному часі реєструвати всі події, що відбуваються на території офісу, магазина, будівлі, або складського приміщення.

Таке спостереження є ефективним способом, який дозволяє фіксувати різні протизаконні дії, які можуть здійснювати відвідувачі, а також ваші співробітники. Відеокамери для спостереження дозволяють стежити за проведеними роботами і загальною обстановкою на об'єкті.

Сфери застосування відеоспостереження досить широкі. Розглянемо їх за масштабністю впровадження та специфікою застосування:

Відеоспостереження в масштабі міста

У багатьох містах з населенням більше 100 000 людина дуже часто встановлюють системи відеоспостереження. У таких містах працюють системи відеоспостереження на вокзалах, за під'їздами та головними транспортними магістралями, місцями масового скупчення людей.

Відеоспостереження на промислових підприємствах

Призначено в першу чергу для забезпечення якісної роботи служби охорони, спостереження за роботою персоналу збереження майна підприємства та своєчасного реагування на небезпечні ситуації.

Відеоспостереження вуличне

Відеоспостереження є частиною загальної системи безпеки: системи контролю доступу, охоронно-пожежної сигналізації, а також обліку робочого часу. Особливим вимогою до системи безпеки є багаторівневий захист від несанкціонованого доступу зловмисників та резервне копіювання даних.

Відеоспостереження в офісі

Може вирішити досить велике коло завдань: організація візуального спостереження за клієнтами в приміщеннях, відведених для роботи з відвідувачами, організація спостереження за зовнішньою обстановкою у будівлі офісу, забезпечення збереження матеріальних цінностей, повідомлення про несанкціоноване проникнення в будівлю офісу, забезпеченні безпеки персоналу та відвідувачів офісу. Вирішує такі проблеми, як контроль за несанкціонованим проникненням та роботою обслуговуючого персоналу. За допомогою відеоспостереження у будинку, або на дачі можна убезпечити своє майно, а також себе та своїх близьких.

Відеоспостереження у транспорті

Включає в себе відеонагляд в поїздах, автобусах та автомобілях. Так наприклад за допомогою автомобільного відеореєстратора можна зібрати доказову базу при розборі ДТП. Також існує ще багато різних сфер де можна застосовувати системи відеонагляду. Усі вони передбачають одну мету – захист Вас та вашого майна від небезпечних ситуацій.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 15-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Cистеми та засоби забезпечення безпеки
Cистеми та засоби забезпечення безпеки

Гарантування безпеки – це перше, що доводиться робити в нинішні часи при облаштуванні квартири. Адже зловмисники не сплять та в будь-який...

Комплексні системи безпеки на об'єкті
Комплексні системи безпеки на об'єкті

На сьогоднішній день, безпека є одним з основних критеріїв, що потрібно брати до уваги при проектуванні об'єкта, а також на стадії його...

Цифрове або аналогове відеоспостереження?
Цифрове або аналогове відеоспостереження?

У справі гарантування безпеки головну роль, сьогодні, відіграють камери відеоспостереження, які в повній мірі виконують покладені на них...

Всі статті