+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Бездротові Інтернет мережі для різних сфер діяльності

Бездротові Інтернет мережі для різних сфер діяльності

Чому Wi-Fi мережі з кожним днем стають все більш популярними? Бездротові Інтернет мережі є сучасним міжнародним стандартом, забезпечуючи високу швидкість передачі даних на досить великі відстані, для різних сфер діяльності.

Монтаж безпровідних мереж сьогодні здійснюється на об'єктах муніципального та житлового, виробничого та комерційного сектору. Так давайте ж подивимося чим він зручний та хто є користувачем в кожній з цих сфер.

Комерційний сектор

особливо для малих та середніх підприємств, інсталяція безпровідних мереж вигідна саме своєю компактністю: немає потреби підключати кожен комп'ютер за допомогою кабелю – досить встановити точку доступу та зробити налаштування користувачів. Великим ж фірмам зручна мобільність таких мереж: з тим же ж ноутбуком, або нетбуком можна вільно переміщатися в межах покриття – людина не «прив'язана» до свого робочого місця. Більш того, за допомогою точок доступу вирішується проблема проведення Інтернет зв'язку до інших поверхів, або навіть будівель. Також, у випадку зі складськими комплексами і підприємствами торгівлі, безпровідні мережі дозволяють оптимізувати задачі збору та обробки інформації.

Виробничий сектор

У цьому випадку монтаж безпровідних мереж здійснюється в якості альтернативи до звичних кабельних – в більшості випадків вони є своєрідною страховкою. Також з їх допомогою вирішують додаткові задачі, наприклад, організацію обліку запасів та фондів. Однак не можна заперечувати зручність безпровідної мережі: в масштабах великого заводу вона дозволяє заощадити десятки та навіть сотні кілометрів кабелю. З урахуванням постійного зниження цін на роутери та модулі, ми прийдемо до того, що установка безпровідної мережі буде вигідніше.

Приватний сектор

Прокладка кабелю для організації підключення до Інтернету завжди пов'язана з серйозними фінансовими та часовими витратами. В цьому випадку інсталяція безпровідних мереж є чудовою альтернативою – цей процес дозволяє швидко підключити Інтернет в котеджному селищі, садибі, заміському особняку, або дачній ділянці. Більш того, багато власників квартир зараз теж переходять на Wi-Fi і т.п.

Муніципальний сектор

Бездротовий зв'язок також зручний: наприклад, на ЗД вокзалах та в аеропортах просто недоцільно прокладати кабель – там і так вистачає комунікаційних ліній. Більше того, є об'єкти, такі як інститути з багатою історією, які є архітектурними пам'ятками: на їх території проведення будь-яких встановновлюваних робіт вкрай небажано – набагато зручніше організувати Wi-Fi мережу.

Не слід забувати та про естетичність безпровідних мереж, завдяки якій вони стали настільки популярні в кафе, ресторанах та інших культурно-розважальних закладах. Користувачеві не потрібен кабель для підключення – щоб вийти в Інтернет, йому достатньо виконати пару операцій на своєму ноутбуці, або КПК.

Висновок простий: за безпровідними технологіями майбутнє – з часом вони будуть все активніше впроваджуватися в усі сфери людської діяльності.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 16-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Оптичні кабелі: різновиди та характеристики
Оптичні кабелі: різновиди та характеристики

Волоконно-оптичний кабель фахівці вважають одним з найбільш перспективних видів кабельної мережевої продукції. Саме завдяки оптоволокну...

Що таке оптоволокно? Перевага оптоволоконного кабелю
Що таке оптоволокно? Перевага оптоволоконного кабелю

Що таке оптоволокно? Оптоволоконий кабель – це провід, яка зроблений зі скла, або пластику, по якому здійснюється поширення променя,...

Безпровідну мережу для адміністративних установ
Безпровідну мережу для адміністративних установ

Судам, виконкомам, відділам культури та іншим адміністративним установам потрібен інтернет, причому хороший, стабільний, сучасний. Тому монтаж...

Всі статті