+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Сфери застосування телефонних систем

Сфери застосування телефонних систем

Основна сфера, де знаходить застосування телефонний дріт, звичайно ж, є телефонізація різних об'єктів: побутових, громадських, муніципальних, комерційних та промислових. Телефонний кабель (в класичній схемі) застосовується для інсталяції ліній зв'язку та підключення телефонних апаратів. Але сучасні мережеві технології значно розширили сферу застосування телефонного кабелю. Сьогодні він може бути використаний та для таких цілей, як підключення до Інтернету та локальних мереж за допомогою технологій хDSL та IP. Також телефонний дріт широко використовують при створенні різних слабкострумових систем, в т. ч. систем охоронної та охоронно-пожежної сигналізації. Якість роботи будь-якої з підключених за допомогою кабелю мереж безпосередньо залежить від якості та довжини самого телефонного кабелю.

Сфери телефонізації

Телефонізація сьогодні захопила абсолютно всі сфери життя.

Виділяють такі системи телефонного зв'язку:

  • комерційного сектору;
  • виробничого сектору;
  • житлового сектору;
  • муніципального сектору.

Комерційний сектор як жоден інший потребує якісного телефонного зв'язку. Робочий процес в офісах, готелях, торгово-розважальних центрах і т. п. багато в чому побудований на телефонії. Комерційний сектор сьогодні переходить на більш економічний та функціональний вид телефонії, заснованої на комп'ютерних технологіях. IP-телефонія значно знижує витрати власників бізнесу на міжміські та міжнародні дзвінки, дозволяє використовувати більш захищені канали зв'язку, з високою якістю звуку, та багато іншого.

На виробництві також необхідна якісна телефонія. Контакти з постачальниками та замовниками, зв'язок між цехами, розташованими в різних будівлях, все це відбувається за допомогою телефонного зв'язку. Виробничий сектор також, як і комерційний, сьогодні переходить на більш дешевий цифровий зв'язок, хоча аналогові варіанти теж не втратили ще своєї актуальності.

Телефонний кабель

Житловий сектор сьогодні в чималих масштабах оснащується стаціонарними телефонами. Хоча мобільний зв'язок та витісняє поступово аналоговий, питання про підключення домашнього телефону за допомогою кабелю для багатьох людей продовжує залишатися актуальним. Адже зв'язок зі стаціонарного телефону в більшості випадках значно дешевше та якісніше, ніж той, який пропонують мобільні оператори.

Для муніципального сектора сьогодні актуальна швидше аналогова телефонія, ніж цифрова. IP-телефонія, незважаючи на низьку вартість, поки що впроваджена далеко не у всіх державних муніципальних установах, та робота відбувається за допомогою багатоканальної АТС. Проте, кроки в напрямку модернізації застарілого обладнання вже робляться.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як організувати телефонію в офісі?
Як організувати телефонію в офісі?

Одним з компонентів забезпечення роботи сучасного офісу є якісна багатоканальна телефонія. Сьогодні кожна організація вирішує для себе...

Як влаштована система телефонного зв'язку на складі?
Як влаштована система телефонного зв'язку на складі?

Ви можете уявити собі, щоб на складі не було телефону, щоб комірник не міг нікому подзвонити? Ми ні, адже без такої комунікаційної лінії...

Що таке телефонія? Як працює та з чого складається
Що таке телефонія? Як працює та з чого складається

Телефонія – це система технічних пристосувань, за допомогою яких відбувається передача звуку на відстань по проводах. Таке класичне визначення...

Всі статті