+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Широкосмуговий Інтернет для побудови відеоспостереження

Широкосмуговий Інтернет для побудови відеоспостереження

Сучасне обладнання для побудови відеоспостереження не вимагає обов'язкової присутності охоронців, що спостерігають за подіями із сусіднього приміщення. Передача відео в режимі реального часу по надійному широкосмугового Інтернет-каналу дозволяє бути в курсі того, що відбувається та оперативно реагувати на можливе виникнення, або позаштатної ситуації. Так, з центрального офісу можна стежити за цілісністю замків на складі, температурним режимом в цеху, або дотриманням норм технологічного процесу. Те ж саме можна робити та з дому, перебуваючи у відрядженні, у відпустці, або на лікарняному.

Грамотне використання сучасних пристроїв, об'єднання їх в складні мережеві рішення, дозволяє бізнесу успішно розвиватися та випереджати конкурентів, які працюють по-старому. Надійний канал передачі великих обсягів даних дає можливість контролювати роботу устаткування, розміщеного в сусідньому місті, давати розпорядження регіональним філіям та контролювати хід роботи на віддаленому об'єкті.

На сьогоднішній день на ринку існує велика кількість операторів з надання широкосмугового Інтернету, тому вибір варто робити не тільки з точки зору вартості, але і враховувати технологію побудови мережі та її клас надійності.

Проектування відеоспостереження

Широкосмуговий Інтернет для побудови відеоспостереження можна організувати, або за допомогою IP-камер, або за допомогою відеореєстраторів (DVR). Сучасне обладнання для відеоспостереження має функціонал властивий охоронному устаткуванню з можливістю інтеграції в єдину систему безпеки. Якість при перегляді віддаленого відеозображення безпосередньо залежить від характеристик камери та пропускної можливості каналу передачі даних.

IP-камера

Вартість таких рішень в останні роки істотно знизилася за рахунок зниження вартості на широкосмуговий Інтернет, як каналу передачі даних та устаткування для обробки (передачі) відеозображення. Можливість підвищити безпеку, або зменшити витрати на охорону це перший крок до успішного ведення бізнесу.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Кращі вуличні відеокамери та їх характеристики
Кращі вуличні відеокамери та їх характеристики

Вуличні відеокамери, що встановлюються для здійснення спостереження за територією, що охороняється та територією прилеглої до об'єкту повинні...

Міні камера відеоспостереження: прихована установка
Міні камера відеоспостереження: прихована установка

У наш час мініатюрні камери спостереження не є чимось недоступним. Експлуатація таких пристроїв цілком виправдана, оскільки вони покликані...

GSM-відеоспостереження для охорони об'єкту
GSM-відеоспостереження для охорони об'єкту

На сьогоднішній день український ринок представляє досить широкий асортимент охоронних систем, у тому числі заснованих на бездротових технологіях....

Всі статті