+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Що таке система електронного документообігу iTs-Office?

Що таке система електронного документообігу iTs-Office?

Система електронного документообігу iTs-Office – потужне і гнучке програмне рішення, призначене для автоматизації процесів документообігу на підприємствах будь-якого масштабу, територіальної розподіленості та сфери діяльності.

Система iTs-Office дозволяє працювати як з структурованою інформацією, так і з неструктурованою. Система електронного документообігу iTs-Office охоплює практично всі процеси документообігу організації, піднімаючи на якісно новий рівень ефективність управління організацією.

СЕД iTs-Office включає в себе наступні функціональні можливості:

 • управління зовнішньої кореспонденцією;
 • управління внутрішнім документообігом;
 • управління договорами;
 • узгодження документів;
 • доручення, автоматизований контроль виконання;
 • заявки на оплату;
 • формування та тиражування знань організації;
 • підготовка і проведення нарад;
 • формування і управління портфелем проектів;
 • контакти, CRM;
 • перевірки державних органів;
 • депутатський корпус;
 • облік і обробка звернень громадян.

Додаткові модулі

Можливості системи можна розширювати, підключаючи додаткові модулі, такі як: облік робочого часу, відрядження, конференція, та ін.

СЕД iTs-Office має гнучкі засоби налаштування, що дозволяє максимально продуктивно автоматизувати процеси документообігу на підприємствах будь-якого масштабу, організаційної структури та розподіленості віддалених філій.

Робота з даними

При розробці системи iTs-Office, враховуються вітчизняні стандарти в сфері діловодства, що також дозволяє приступити до промислової експлуатації системи максимально швидко, отримуючи економічний ефект з перших днів її експлуатації. СЕД iTs-Office відповідає всім нормативним документам, що встановлює і регулює вимоги до систем подібного класу.

Сьогодні система електронного документообігу не просто автоматизує управління документами, а забезпечує інформаційну підтримку основних бізнес-процесів організацій.

Значущою рисою системи є її кросплатформеність, вона стабільно функціонує на різних операційних системах: Windows, Linux, Mac OS, Solaris, i5/OS, AIX, z/OS.

СЕД iTs-Office побудована на технології IBM Lotus Notes/Domino – спеціалізованої платформі для спільної роботи та бізнес-додатків з широким функціоналом і низькою сукупною вартістю володіння.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 08-06-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Робота з глобальною комп'ютерною мережею Інтернет
Робота з глобальною комп'ютерною мережею Інтернет

Сьогодні жодна людина в світі не уявляє собі життя без Всесвітньої павутини або інформаційної глобальної комп'ютерної мережі Інтернет ....

Автоматизація бізнес процесів
Автоматизація бізнес процесів

Ефективність діяльності будь-якої організації залежить від рівня управління організацією та автоматизації бізнес процесів. Використання...

З чого складаються сучасні комп'ютерні системи?
З чого складаються сучасні комп'ютерні системи?

Ми Вам розповімо які основні типи технологій використовуються при побудові комп'ютерних систем. Сучасні комп'ютерні системи включють в себе...

Всі статті