+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Склад та можливості системи кондиціонування у приміщенні

Склад та можливості системи кондиціонування у приміщенні

Надто жарке літо, дуже холодна зима, складні кліматичні умови, дуже сухе повітря, різкі перепади температур – всі ці фактори згубно впливають на людське здоров’я, а крім того та на робочий стан техніки. Найкраще для вирішення даних проблем підійдуть системи кондиціонування (кондиціонери).

Системи кондиціонування – це технологічне рішення, яке дозволяє регулювати ряд важливих для людини параметрів мікроклімату в приміщенні. Такими параметрами є температура і вологість. Також, кондиціонери обладнані фільтрами для очищення повітря, яке він отримує з навколишнього середовища. Самому поняттю «кондиціонер», як системі що регулює температуру в приміщеннях, вже майже 200 років. З того часу вони дуже сильно змінились та еволюціонували.

Структурні елементи

До складу та можливостей системи кондиціонування у приміщенні входять наступні структурні елементи:

  • повітрозбірний пристрій, через який повітря надходить в систему;
  • пристрій підготовлення повітря. Сюди входить фільтр та зволожувач повітря;
  • пристрій переміщення повітря. Дану функцію завжди виконує вентилятор;
  • теплообмінні пристрої, які призначені для нагрівання чи охолодження повітря;
  • пристрої контролю та керування системою.

Основна частина обладнання системи кондиціонування об’єднується в один корпус та називається даний пристрій «кондиціонером».

При покупці кондиціонера головним критерієм вибору для більшості покупців є його ціна. Проте завжди потрібно звертати увагу на параметри пристрою.

Кондиціонер

Перед придбанням варто визначити необхідну потужність кондиціонера. Вона залежить від площі приміщення, розміру та розміщення вікон, наявності вентиляції у будинку чи якогось роду пристроїв для опалення. Також варто звертати увагу на витрати тепла, які завжди виникають. Це можуть бути часто відчинені двері чи вікна, погана теплоізоляція приміщення. Якщо неправильно вибрати потужність, то це вплине на ефективність кондиціонера та на довговічність його роботи.

Занадто слабка модель буде працювати без зупину та досить швидко почне виходити з ладу, при тому не виконуючи свої функції до кінця. Вибравши занадто потужну модель – теж є ризик його швидкої поломки, оскільки він вмикатиметься досить часто та на короткий термін. Найоптимальнішим виходом із ситуації буде просто звернутися до спеціаліста, який зможе надати кваліфіковану консультацію. При необхідності можна скористатись певними формулами, які допоможуть в обрахунках.

Назад в: Різне 27-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як проводиться монтаж автоматичних засобів пожежогасіння?
Як проводиться монтаж автоматичних засобів пожежогасіння?

Професійний монтаж автоматичних засобів пожежогасіння, можуть забезпечити професіонали, майстри, які спеціалізуються в даній сфері діяльності,...

Навіщо потрібна спринклерна система пожежогасіння на судні?
Навіщо потрібна спринклерна система пожежогасіння на судні?

Встановлення спринклерної системи пожежогасіння на судні виконує важливу роль у гарантуванні безпеки як людей, так і устаткування, а також...

Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?
Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?

Мало хто замислюється над тим, як магазин влаштований «зсередини». Чітка система поставок продукції та обліку товарів, злагоджена робота...

Всі статті