+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Схема підключення домофона: монтаж своїми руками

Схема підключення домофона: монтаж своїми руками

Монтаж домофона своїми руками досить нескладна справа для людини, що володіє деякими знаннями в області електротехніки. Потрібно просто дотримуватися всі вимоги, зазначені в інструкції підключення, чітко виконувати послідовність дій, і все вийде! Ви безпроблемно зможете провести монтаж домофона своїми руками. Але, якщо Ви зважилися виконати підключення самостійно – то повинні розуміти, що дієте на свій страх та ризик.

Схема підключення домофона

Домофони, як відомо, поділяються на багато користувачів, тобто розраховані на велику кількість абонентів та індивідуальні, подразумевающие користування від одного до чотирьох абонентів.

Підключення індивідуальних домофонів проводиться за схемою, що використовує чотири дроти: перший – передає аудіо сигнал, другий – відеосигнал, третій – має загальне призначення, четвертий – забезпечує живлення 12В.

Встановлення багатоабонентського домофона потребує прокладку кабельних комунікацій значної протяжності. Якісне прокладання проводів та налаштування обладнання гарантує довговічну роботу всієї домофонної системи. Максимальна відстань між пристроями прийому та виклику іноді досягає п'ятдесяти метрів, якщо використовувати кабель перетину 0,7 мм2. При використанні кабелів з великим перетином, відстань збільшується приблизно в два рази, але при цьому не варто забувати про вартість всієї системи.

Встановлення зовнішньої панелі та приймаючого пристрою

Одним з головних пунктів монтажу домофонної системи – це визначення місця встановлення основних модулів – зовнішньої викличної панелі та внутрішнього пристрою одержувача (монітора, трубки та клавіши розблокування вхідного замка). Але, крім того, потрібно забезпечити підводку електропостачання системи.

Домофонна система

При установці системи в заміському будинку вкрай необхідно забезпечити захист зовнішньої панелі пристрою від впливу атмосферних опадів та перепадів температури. Для покращення чіткості зображення відеодомофону можна передбачити додаткове освітлення простору, охоплюваного відеопристроєм.

Крім цього, необхідно враховувати, що до складу деяких моделей входять додаткові відеокамери та викликають панелі, а також електромеханічні замки. Тому перед монтажем рекомендується перевірка комплектації та складання схеми підключення домофону.

Загалом, підключення домофона справа нескладна, але все ж, ми не рекомендуємо встановлювати його самостійно. Краще, все ж, звернутися до фахівців, особливо, якщо питання стосується багатоквартирних будинків. Помилки, допущені при монтажі, можуть згодом викликати нестабільну роботу пристрою або навіть вихід з ладу всієї системи.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 13-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принцип роботи домофона: склад та можливості
Принцип роботи домофона: склад та можливості

Допомогу в відсіванні небажаних відвідувачів, чужаків, бомжів, наркоманів та захисту своїх квартир та нежитлових приміщень вам надасть домофон....

Як встановити домофон в під'їзді?
Як встановити домофон в під'їзді?

Встановлення домофонів в під'їзді, дуже популярне сьогодні та користується великим незмінним попитом, у силу своєї функціональності по всій...

Контроль доступу та облік робочого часу співробітників
Контроль доступу та облік робочого часу співробітників

Коли керівництвом приймається рішення про впровадження системи управління та контролю доступу в офісі або на виробничому підприємстві, воно...

Всі статті