+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Склад системи контролю та управління доступом

Склад системи контролю та управління доступом

Визначившись із головним питанням про тип СКУД, ви можете переходити до вибору основних компонентів майбутньої системи контролю доступу. Перш за все потрібно звернути увагу на основні елементи: зчитувачі, ідентифікатори, контролери, замикаючі пристрої.

Розглянемо з чого складається система. Що входить до складу системи контролю та управління доступом?

Зчитувачі

Будь-яка СКУД починається зі зчитувача, який розташовується при вході на територію, що охороняється. Це пристрій зчитує дані з ідентифікатора користувача та відправляє їх далі до основного центру системи контролеру.

Ідентифікатори

Робота будь-якого зчитувача не можлива без ідентифікаторів ключів для розпізнавання користувачів. Це може бути «таблетка», штрих-карта, безконтактна карта або проксіміті-брелок. В біометричних зчитувачах для ідентифікації знадобиться відбиток вашого пальця. Іноді в якості ідентифікатора використовується код, що набирається на клавіатурі.

Контролери

Сама «цікава» частину СКУД це контролер, штучний інтелект системи. Він інтерпретує отриману від зчитувача інформацію, приймаючи рішення про надання доступу, а також управляє всіма виконавчими пристроями. Тут, як в архіві, зберігається інформація про всі процеси та події, що відбулися в СКУД. Контролери, як правило, розташовуються всередині приміщень або об'єктів, доступом до яких вони управляють. Так як котроллер працює від електроживлення, краще всього, якщо він буде мати аварійне джерело живлення або власний акумулятор.

Замикаючі пристрої

Одним з важливих компонентів є замикаючі та перегороджуючі пристрої. Замки, турнікети, шлагбауми, засувки. В основному для реалізації головної функції СКУД обмеження доступу використовують електронні замки. Вони обходяться досить дешево, але й не відрізняються високим ступенем захисту.

Турнікети

Для великих підприємств незамінні турнікети. Час проходу такого обмежує пристрої мінімально, але при правильному налаштуванні турнікет забезпечує відповідний рівень безпеки та дозволяє реалізувати облік робочого часу.

Але пам’ятайте незалежно від новомодних опцій завжди цінується простота та зручність системи, а також адекватне співвідношення ціни та функціональних можливостей СКУД.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 16-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Бездротова СКУД: переваги та недоліки
Бездротова СКУД: переваги та недоліки

Сьогодні бездротові системи контролю та управління доступом (СКУД) мають два основних варіанти рішення для використання в дверях – це накладки...

Що таке турнікет трипод?
Що таке турнікет трипод?

Що таке турнікет трипод? Це один із найпростіших за конструкцією типів турнікетів. Вони є дуже популярними завдяки своїм невеликим габаритам,...

Застосування та експлуатація домофону
Застосування та експлуатація домофону

Безпека життя людей, збереження їх житла на даний час є одним з найбільш важливих питань. Зробити життя безпечніше – одне із завдань, яке...

Всі статті