+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Склад охоронно-пожежної сигналізації

Склад охоронно-пожежної сигналізації

В останні часи проблема забезпечення безпеки все більше та більше набирає популярність. Часто люди задаються питанням про те, «як встановити охоронно-пожежну сигналізацію?».

Щоб правильно, якісно та ефективно провести установку охоронно-пожежної сигналізації, слід звертатися в спеціалізовані компанії. Система пожежної безпеки призначена в загальному підсумку для того, щоб вчасно реагувати на ознаки пожежі та своєчасно повідомляти про це людям поблизу. У даній статті ми розповімо про те, які основні пристрої входять склад охоронно-пожежної сигналізації.

Засоби системи пожежогасіння

До складу системи охоронно-пожежної сигналізації входять датчики диму та вогню, а також пристрої пожежогасіння та димовидалення. У разі ,якщо система відчує дим, вона моментально включить тривогу та спробує сама загасити вогнище пожежі, заливши його водою. Дуже часто бувало так, що по приїзду пожежників, вогню вже не було, його встигали вчасно згасити пристрої пожежогасіння.

Охоронна безпека призначена для того, щоб забезпечити охорону периметра від зловмисників, тобто від злодіїв.

Пожежний датчик

Існує багато засобів системи забезпечення безпеки, які можуть уловлювати звук, тепло та інше. Серед найпоширеніших они призначені для того, щоб вчасно включити тривогу, під час несанкціонованих дій на охоронюваному периметрі.

Встановлення та монтаж

Установкою охоронно-пожежної системи сигналізації повинні займатися професіонали, які знають свою справу на всі сто відсотків, та які встановлять охоронно-пожежну систему сигналізації так, що вона буде забезпечувати Вам максимальну ефективність ще довгий час.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 19-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Рекомендації з ремонту пожежної сигналізації
Рекомендації з ремонту пожежної сигналізації

Захищати об'єкти сьогодні не просто можна, а потрібно! Люди встановлюють системи сигналізації для будинку , дачі, на заводі та на...

Комплексні системи безпеки на об'єкті
Комплексні системи безпеки на об'єкті

На сьогоднішній день, безпека є одним з основних критеріїв, що потрібно брати до уваги при проектуванні об'єкта, а також на стадії його...

Види обладнання для пожежної сигналізації
Види обладнання для пожежної сигналізації

У нинішній час дуже гостро постало питання гарантування безпеки периметра, причому, мабуть, найважливішою ланкою в є пожежна сигналізація,...

Всі статті