+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Етапи побудови кабельних мереж у приміщенні

Етапи побудови кабельних мереж у приміщенні

Впровадження кабельних мереж e будь-якому приміщенні складається з декількох основних етапів.

Вивчення об'єкта базується на даних візуального огляду, а також на інформації, що міститься в технічній документації. На цьому етапі збирається вихідна інформація для проектування кабоельної системи: розміри приміщень, розташування віконних та дверних прорізів, висота стель, товщина та матеріал стін, наявність/відсутність кабельних каналів, розташування робочих місць.

Етапи побудови мережі

Розрахунок проекту спирається на технічне завдання (ТЗ) та дані дослідження об'єкту. Також на даному етапі створюється вся необхідна документація:структурна схема, функціональна схема,робоча документація (креслення, специфікація, пояснювальна записка). Етап проектування завершується узгодженням проектної та робочої документації з Замовником.

Монтаж кабельних мереж у приміщенні, який включає в себе наступний перелік робіт:

  • монтаж кабельних трас (захисні короби, труби, лотки тощо);
  • підготовчі роботи (свердління отворів під кабельні траси);
  • прокладка кабелів та установка розеток (збірка та установка настінних рам, телекомунікаційних шаф та стійок).

Установка кабелів в комутаційні панелі

Всі роботи по монтажу СКС виконуються згідно робочої документації проекту, а також відповідно iз нормами, правилами та стандартами. Одним з найважливіших етапів впровадження кабельних мереж є їх тестування.

Установка кабелів в комутаційні панелі

На даному етапі відбувається тестування кабельних з'єднань на цілісність, правильність розводки, продуктивність, відповідність стандартам, заявленим виробником параметрам.

За результатами тестування складається документ, що описує актуальний технічний стан СКС. У протоколі тестування вказуються специфікації використовуваних тестів, обсяг переданих пакетів, результат проходження пакета.

Останнім етапом побудови СКС є сертифікація, під час якої складається повний пакет експлуатаційної документації (схема СКС, кабельний журнал, специфікації, звіт з тестування з’єднань).

Запам’ятайте, щоб ваша СКС працювала правильно та надійно, потрібно дотримуватися послідовності етапів впровадження кабельних мереж у приміщенні та приділяти велику увагу кожному з них.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 15-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити монтаж СКМ для адміністративних установ?
Як зробити монтаж СКМ для адміністративних установ?

При будівництві об'єктів, в яких планується розміщення адміністративних установ – шкіл, лікарень, бібліотек і т. д. – ще на етапі будівництва...

Програмне забезпечення комп'ютерних систем
Програмне забезпечення комп'ютерних систем

Основу системного ПЗ, становить сама операційна система. До прикладного програмного забезпечення комп'ютерних систем, відноситься різний...

Архітектура комп'ютерних систем та мереж
Архітектура комп'ютерних систем та мереж

Комп'ютерна мережа – це система що здійснює обробку даних та взаємодіє з іншими системами. Вона здатна вирішувати різні прикладні завдання,...

Всі статті