+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Яка буває вентиляція у приміщеннях?

Яка буває вентиляція у приміщеннях?

Під час будівництва промислових споруд, або житлового приміщення, слід продумати питання вентиляції будівлі, які мають бути вирішені в процесі проектування, тому гарантований доступ свіжого повітря у приміщення, одне з найголовніших завдань, яке забезпечить функціональність приміщення, при правильному підході до монтажу вентиляції будівлі.

Рішення цього відповідального завдання, довіряють професіоналам своєї справи, фахівцям вищої категорії, тому що вентиляція будівлі, відноситься до розряду основних комплексів життєзабезпечення. При цьому особливе значення надається призначенню споруди, виходячи з чого, підбирається оптимальний варіант комплексу вентиляційного обладнання з урахуванням площі об'єкта, а також кількість працюючих усередині приміщення людейта інше. Сучасні комплексні системи вентиляції, поділяються на кілька типів. Розглянемо докладніше, яка буває вентиляція у приміщеннях?

Припливна вентиляція

Припливна вентиляція будівлі, яка подає повітря в приміщення, а витяжна видаляє забруднені повітряні маси назовні, причому у відповідності з вимогами, ці системи можуть бути розташовані як усередині окремого невеликого приміщення, так і можуть бути монтовані комплексно для великих цехів і інших виробничих приміщень, на званих виробничими системами вентиляції будівлі. Також відрізняються конструкції, канальний і без канальний вентилятор.

Вентиляційні системи

Вентиляційні системи є фактично складною технічною комунікаційною конструкцією, яка сьогодні виконує ряд функцій, крім подачі і відсмоктування повітря, таких як, очищення від шкідливих домішок, за допомогою фільтрів, а також підігрів, або охолодження повітря до необхідних температур, у відповідності з заданими параметрами.

За великим рахунком, вентиляція будівлі сьогодні – це великий інженерно-технічний комплекс, який несе на собі виконання ряду найважливіших функцій, що забезпечують життєзабезпечення.

Повітропроводи

Повітропроводи нового покоління виготовляються з оцинкованої сталі, яка стійка до корозії, а також відрізняється міцністю і не реагує на температурні зміни, а також відрізняються потужною подачею повітря у великих об'ємах, в розрахунку н а кожну окрему людину,що знаходиться всередині приміщення.

Назад в: Різне 23-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Які бувають типи систем вентиляції?
Які бувають типи систем вентиляції?

Кожен з нас, навіть цього не помічаючи, щодня стикається з системами вентиляції. Вірніше з результатами її роботи. Завдяки їхній роботі ми...

Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?
Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?

Мало хто замислюється над тим, як магазин влаштований «зсередини». Чітка система поставок продукції та обліку товарів, злагоджена робота...

Припливно-витяжна вентиляція для дому
Припливно-витяжна вентиляція для дому

Припливно-витяжна вентиляція для дому забезпечує повітрообмін в приміщенні та створює мікроклімат для комфортного перебування людей та тварин,...

Всі статті