+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як провести монтаж систем охоронно-пожежної сигналізації?

Як провести монтаж систем охоронно-пожежної сигналізації?

З розвитком технологій з'явлюся унікальні автоматичні охоронно-пожежні сигналізації, тобто комбінований варіант охоронної та пожежної сигналізації.

Цей вид сигналізації, має ряд переваг перед іншими видами сигналізацій, і є, мабуть, найкращим варіантом для комплексної охорони периметру, як від несанкціонованих дій злочинців, так і від пожежі.

Проектування та монтаж

Як провести монтаж систем охоронно-пожежної сигналізації? Першим обов'язком в цьому випадку, монтуються елементи пожежної безпеки, тому, що пріоритет гарантування безпеки в даній сфері вище, ніж в інших. Після фахівці займаються монтажем охоронних систем. Задля забезпечення максимального захисту об'єкту, слід встановити охоронну сигналізацію і по периметру.

Переваги периметральної охоронної системи

Наприклад, якщо зловмисник спробує проникнути на об'єкт через паркан і у Вас буде встановлена периметральна охоронна система, то швидше ніж злочинець зробить крок наашому об'єкті, зазвучить тривога, що швидко відлякає злочинця, і дасть привід іншим подумати, перш ніж вчиняти злочин.

Автоматична охоронно-пожежна сигналізація

Не варто також забувати про монтаж автоматичної охоронно-пожежної сигналізації, як і не варто забувати про правила, що діють у Вашому регіоні, які були встановлені місцевими службами гарантування безпеки громадян.

Безпека понад усе, саме цього девізу слід дотримуватися при монтажі автоматичної охоронно-пожежної сигналізації. Під цими словами розуміється те, що не варто економити на безпеці, тому, що в першу чергу Ви захищаєте самого себе, і всіх людей на охоронюваному периметрі.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 23-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Типи датчиків охоронної сигналізації
Типи датчиків охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація (ОС) – це система, що включає в себе комплекс технічних засобів або різноманітних пристроїв, які призначені для виявлення...

Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації: профілактика
Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації: профілактика

Ціни на обслуговування пожежної сигналізації сьогодні варіюються залежно від того, яку систему забезпечення безпеки слід обслуговувати та...

Ремонт та обслуговування систем охоронної сигналізації
Ремонт та обслуговування систем охоронної сигналізації

Дуже важливо після того, як Ви встановили собі систему охоронної сигналізації , стежити за її працездатністю, особливо, якщо Ви встановили...

Всі статті