+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Вибір камери для системи відеоспостереження

Вибір камери для системи відеоспостереження

Безпека понад усе, саме це правило слід дотримуватися, коли мова заходить про проектування відеоспостереження для дому та звісно її монтаж.

Забезпечення безпеки Ваших близьких, Вас та Ваше майно, повинно стояти на першому пріоритетному місці у порівнянні з іншими справами під час облаштування будинку.

Вибір камери відеоспостереження

Деякі камери знімають дуже якісно, деякі неякісно, але яка б у Вас не стояла система спостереження, вона забезпечуватиме Ваш спокій. Тому перш ніж робити вибір камери для системи відеоспостереження, варто проконсультуватися у фахівця. Навіть дешева система відеоспостереження володіє якимись стандартами якості які допустимі для забезпечення безпеки об'єктів.

Слід розуміти, що камери відеоспостереження діляться на кілька видів, а саме: камери забезпечують середню якість картинки, низьке та високе. Чим вище якість картинки, тим дорожче буде камера.

Перед вибором камери відеоспостереження, слід враховувати такі важливі параметри:

  • корпус (якщо це зовнішня камера відеоспостереження);
  • дозвіл та якість картинки;
  • дротова, або бездротова камера відеоспостереження.

Система відеоспостереження, дозволить не тільки підвищити якість забезпечення захисту периметра до максимального рівня, але також зловити зловмисника.

Проектування та монтаж

До питання проектування системи відеоспостереження для дому слід підійти з особливою ретельністю, адже від того як ефективно та якісно Ви проведете процедуру монтажу системи відеоспостереження, буде залежати те, чи будете Ви спати спокійно.

Система відеоспостереження

Крім установки таких систем забезпечення безпеки, як охоронна сигналізація, пожежна сигналізація та комбінована ОПВ, слід подбати про забезпечення правильного та ефективного монтажу системи відеоспостереження в будинку.

Зробити вибір, спроектувати систему відеоспостереження для будинку та правильно її вмонтовувати допоможуть Вам спеціалісти нашої компанії, які знають толк у своїй справі.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 23-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Широкосмуговий Інтернет для побудови відеоспостереження
Широкосмуговий Інтернет для побудови відеоспостереження

Сучасне обладнання для побудови відеоспостереження не вимагає обов'язкової присутності охоронців, що спостерігають за подіями із сусіднього...

Правила та особливості встановлення відеоспостереження
Правила та особливості встановлення відеоспостереження

У даній статті розглядаються основні правила та особливості встановлення відеоспостереження, які допоможуть організувати якісне та надійне...

Огляд технологій камери AUTODOME starlight HD7000
Огляд технологій камери AUTODOME starlight HD7000

AUTODOME starlight HD 7000 – PTZ камера нового покоління. Головною особливістю пристрою є висока якість передачі зображення при мінімальному...

Всі статті