+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Сучасні технології передачі даних: супутникові системи

Сучасні технології передачі даних: супутникові системи

Сучасні системи передачі даних представлені великою кількістю систем, які успішно функціонують у сучасному суспільстві. Найпоширенішими сьогодні є супутникові системи, провідні оптико-волоконні системи, а також бездротові технології. Сучасні технології передачі даних сьогодні дивують нас з вами все частіше і частіше своїми новими моделями та функціональними возможнастямі, простотою, компактністю, стійкістю до погодних умов і тд.

Бездротові системи виникли в результаті того, що частотний ресурс виявився недостатнім. В результаті бездротові технології почали свій бурхливий розвиток та зростання. Такий спосіб передачі даних є більш економічним, оскільки відпадає необхідність отримувати дозвіл на використання радіохвиль. Супутникові системи також є відомими та широко використовуються для самих різних цілей. Супутникові системи можуть являти собою, як високошвидкісний канал передачі даних, який має можливість підключення декількох користувачів, так і індивідуальний канал для одного користувача. Все залежить від виду та призначення системи.

Види cупутникових систем

Амплітудна модуляція – метод кодування аналогової інформації, що дозволяє передавати її в заданій верхній смузі частот, при цьому змінюється лише амплітуда коливань вихідного сигналу з частотою набагато меншою вихідної частоти цих коливань. Звукові коливання перетворюються в електричні коливання низької частоти, які періодично моделюють амплітуду коливань високої частоти. Амплітудно-модульовані коливання поширюються у вигляді радіохвиль, та уловлюються радіоприймачами, які, в свою чергу, декодують ці коливання в звукові сигнали, виділяючи низькочастотні модулюючi коливання.

ІКМ–15 – стандарт цифрового лінії, на подобу Е1, але здійснює подачу 15 голосових каналів та на кожен голосовий канал по два допоміжних.

ІКМ–24 – аналогічно, що і ІКМ 15 тільки для 24 голосових каналів.

ІКМ–30 – аналогічно, що і ІКМ 15 тільки для 30 каналів, іноді називають як E1.

Імпульсний пакет – передача серії багаточастотних тонових сигналів, що передаються послідовно та з паузами, так само відсутні відповідні сигнали. Кожен сигнал відділений від попереднього, тим самим уникається склеювання двох однакових сигналів.

Імпульсний човник – передача серії багаточастотних тонових сигналів, що передаються послідовно з паузами та відповідними сигналами в цих паузах.

Індуктивний код – варіант міжстанційного протоколу.

Індуктивний спосіб – передача імпульсами сигналу по керуючому каналі, за допомогою перепадів постійного струму.

Цифровий протокол – протокол зв'язку, що використовує передачу інформації в цифровому вигляді.

Asynchronous Transmission (асинхронна передача) – передача інформації по одному символу, та пауза між цими символами, може бути різною

DHCP (протокол динамічної конфігурації хостів) – служба для автоматичного отримання IP адреси.

Client/server (рос. Клієнт-сервер) – архітектура мереж, заснована на тому, що всі пристрої є або сервером, або клієнтом.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 06-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Організація бездротової мережі на заводах та фабриках
Організація бездротової мережі на заводах та фабриках

Інженерні комунікації великих промислових об'єктів базуються на структурованих кабельних мережах . Але одночасно з цим варто впроваджувати...

Як правильно вибрати обладнання для бездротових мереж?
Як правильно вибрати обладнання для бездротових мереж?

В межах міста кабельні мережі – найбільш зручний варіант підключення домашніх комп'ютерів до мережі Інтернет . Швидкість навігації у...

Основні види системи передачі інформації
Основні види системи передачі інформації

Останнім часом ми всі відчуваємо потребу в передачі інформації на певні відстані від джерела інформації до користувача чи системи її обліку. Ми...

Всі статті