+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити монтаж комунікацій на заводі?

Як зробити монтаж комунікацій на заводі?

Проектування та монтаж комунікацій на великому об'єкті кшталт фабрики є складним завданням для професіоналів.

Але подібні труднощі неминучі, адже структуровані кабельні мережі давно є однією з основ нормальної роботи як окремих цехів, так і заводу в цілому.

Від того, як вони організовані, залежить можливість комфортних комунікацій, безпеку робітників, збереження обладнання. Тому давайте розглянемо, як зробити монтаж комунікацій на заводі, приділяючи увагу ключовим моментам.

Ключові моменти проектування

Часто такий великий об'єкт – це кілька корпусів – життєво важливо об'єднати їх загальною системою комунікацій. У таких випадках під комутаційний центр потрібно відвести окремий цех, приміщення, або навіть окремий будинок (все залежить від масштабності) та вже від нього вести мережу в будівлі заводоуправління. Останні необхідно з'єднати з іншими корпусами, в яких розташовуються цехи і тому подібні виробничі приміщення.

Кабельні мережі заводів та фабрик в переважній більшості випадків характеризуються великою протяжністю, тому для їх реалізації потрібно вибирати тільки сучасні комутаційні елементи. Одним з незамінних складових продовжує залишатися багатомодовий кабель – він дозволяє передавати серйозні обсяги даних на великі відстані зі стабільно високою швидкістю та при цьому залишається порівняно доступним.

Виробниче приміщення

В залежності від відстані між окремими об'єктами, кабельні лінії можна прокладати як повітряним, так і підземним шляхом. Але в обох випадках дуже важливо захистити їх від зовнішніх впливів. Якщо ж мова йде про монтаж комутаційних елементів безпосередньо в цехах і управлінських будівлях, необхідно подбати про естетичність установки. Доцільно проводити приховану інсталяцію та ховати проводку в вогнетривкі короби. Тоді в цехах та виробничих приміщеннях кабельна мережа банально не буде заважати робочим, а інтер'єри управлінських будівель будуть сучасними та облагородженими.

Система моніторингу

Життєво важливо організувати систему моніторингу, безпеки, охорони – вона дозволить захистити робочий процес та мінімізувати ризики при виникненні аварій, несанкціонованих проникнень на територію заводу і т.п. пригод. З цією метою у всіх приміщеннях, як виробничих, так і управлінських, варто встановити відеокамери, датчики та інші засоби стеження. Також необхідно відвести окреме приміщення для моніторингового центру та завести на пульти його управління всі дані, що надходять з перерахованих вище пристроїв.

Обов'язково потрібно забезпечити підключенням до Інтернету та телефонізацію управлінських будівель та реалізувати безперебійний зв'язок між ними та виробничими приміщеннями. Дослідницькі лабораторії та полігони випробувань, адміністративні та моніторингові центри варто об'єднати в локальну мережу.

Всі перераховані вище заходи дозволять створити єдиний інформаційний простір, з яким заводи, або фабрики зможуть працювати з максимальною продуктивністю, будуть встигати за прогресом технологій та залишаться конкурентоспроможними.

Назад в: Різне, Телекомунікації 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принцип роботи витяжної вентиляції у медустановах
Принцип роботи витяжної вентиляції у медустановах

Монтаж витяжної вентиляції у медичних установах здійснюють фахівці даної сфери діяльності, які досконало володіють знаннями та навичками...

Рекомендації з ремонту та сервісне обслуговування вентиляції
Рекомендації з ремонту та сервісне обслуговування вентиляції

Установка вентиляції – це копітка та серйозна робота, яка має на увазі під собою не тільки процес установки у відповідності з вимогами по...

Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу
Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу

Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу включає до себе комплекс методів та заходів, покликаних забезпечити стабільний та...

Всі статті