+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який вибрати кабель для передачі відеосигналу?

Який вибрати кабель для передачі відеосигналу?

Для того щоб відеосигнал потрапив з пункту А в пункт Б, він повинен пройти через передавальне середовище.Виникає питання, який вибрати кабель для передачі відеосигналу?

Зображення, зафіксоване об'єктивом, телекамерою та потім перетворене в електричний сигнал, надходить на комутатор, відеомонітор, або пристрій відеозахвату.Те ж саме відноситься до сигналу керуючих даних.

Передача відеоінформації

На сьогоднішній день, найпоширенішими засобами передачі відеоінформації в відеоспостереженні є:

  • коаксіальний кабель;
  • кабель витої пари;
  • мікрохвильовий зв'язок;
  • радіочастотна передача (ефірна);
  • зв'язок за допомогою інфрачервоного випромінювання;
  • телефонна лінія;
  • оптоволоконний кабель;
  • комп'ютерна мережа.

Найчастіше використовується коаксіальний кабель для передачі відеосигналу, але все більшої популярності набуває волоконна оптика – завдяки її чудовим характеристикам. Також можна використовувати змішані засоби передачі, наприклад, мікрохвильову передачу відеосигналу та передачу керуючих поворотним пристроєм та трансфокатором даних (PTZ-даних) через виту пару.

Коаксіальний кабель – все ще найпоширеніше засіб передачі відеосигналів, а іноді відео та PTZ-даних разом. Таку передачу називають несиметричною передачею, виходячи з концепції коаксіального кабелю.

Коаксіальний кабель

Кабель має симетричне та співвісну будову. Відеосигнал проходить через центральну жилу, в той час як екран використовується для зрівнювання нульового потенціалу кінцевих пристроїв – телекамери та відеомонітора, наприклад. І не тільки для цього, екран також захищає центральну жилу від зовнішніх небажаних електромагнітних завад (ЕМЗ). Ідея співвісної будови кабелю полягає в тому, що всі небажані ЕМЗ індукуються тільки в екрані. Якщо він належним чином заземлений, то наведений шум розряджається через заземлення телекамери та монітора.

З точки зору електрики, коаксіальний кабель замикає контур між джерелом та приймачем, де центральна жила кабелю є сигнальним проводом, а екран – заземлюючим. Тому передачу по коаксіальному кабелю та називають несиметричною передачею.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 26-04-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Які бувають види відеоспостереження?
Які бувають види відеоспостереження?

При виборі того чи іншого відеоспостереження відразу виникає питання – які бувають види відеоспостереження та як у цьому розібратися?...

Як вибрати та встановити охоронні відеокамери?
Як вибрати та встановити охоронні відеокамери?

Відеоспостереження, як одна з складових охоронних заходів досить давно та широко встановлюється та експлуатується у всіх типах приміщень, як...

Рекомендації по встановленню системи відеоспостереження
Рекомендації по встановленню системи відеоспостереження

Для економії на послугах фахівців при досить технічної підкутості можна самостійно встановити відеоспостереження на об'єкті. Нижче наведені...

Всі статті