+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Що таке сучасні інформаційні системи?

Що таке сучасні інформаційні системи?

У даній статті ми поговоримо про те що таке сучасні інформаційні системи – це багатофункціональні бази даних з величезними інформаційними масивами. Для їх працездатності необхідно не тільки відповідне обладнання, але й сама інформація.

Дані в інформаційних системах можуть додаватися двома шляхами: з електронних та з неелектронних носіїв. У першому варіанті швидкість отримання нової інформації велика, а сам процес здійснюється при мінімальному втручанні з боку людини.

Найбільш простим та доступнішим прикладом такого способу отримання даних буде елементарне копіювання файлів з зовнішнього накопичувача на комп'ютер. В іншому випадку, отримання нової інформації залежить виключно від людини, оскільки саме оператор, який користується інформаційною системою, вручну вводить дані з паперових документів.

Файли з інших електронних носіїв швидко та легко переміщуються в інформаційну систему, а от копіювання інформації з паперових друкованих виробів – це досить довгий процес.

Сучасні інформаційні системи

Дані в інформаційних системах, що отримуються з неелектронних носіїв, по більшій мірі вводяться вручну. Це непростий процес, правильність та тривалість якого безпосередньо залежить від оператора комп'ютерного набору. Якщо людина буде здійснювати ручний набір інформації не особливо уважно, то ризик введення недостовірної інформації значно зросте.

Щоб уникнути цього розробляються способи перевірки достовірності даних, введених вручну. З метою підвищення швидкості введення інформації людиною, належним чином облаштовується робоче місце. Іноді для оптимізації ручного введення даних – зокрема інформації наданої, у табличному вигляді, в інформаційних системах вже присутні макети майбутніх таблиць. Це дозволяє трохи підвищити швидкість введення даних та мінімізувати автоматичні помилки та друкарські помилки, які може допустити людина. Прикладом такого роду систем, на сьогоднішній день, може послужити програма для бухгалтерського обліку 1С.

Програма для бухгалтерського обліку 1С

Виключно ручне введення інформації з паперу – це пережиток минулого. Сучасні технології привели до того, що дані в інформаційних системах з неелектронних носіїв можуть вводитися за допомогою спеціальних технічних пристосувань. Наприклад, папір з інформацією сканується за допомогою звичайного офісного сканера, а потім спеціалізовні програми аналізують отримане зображення й перетворюють його з графічного файлу в текстовий документ.

Зрозуміло, що інформація з електронних носіїв швидше й простіше вноситься до бази даних, але сучасні технології дозволяють автоматизувати навіть отримання файлів з неелектронних носіїв.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 24-06-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке інформаційні системи та комп'ютерні мережі?
Що таке інформаційні системи та комп'ютерні мережі?

Інформаційна система (ІС) являє собою групу комп'ютерних елементів, які виконують єдину мету – надання необхідних даних потрібним адресатам. У...

Для чого потрібна проводка СКС в медичних установах?
Для чого потрібна проводка СКС в медичних установах?

Специфіка медичних установ з точки зору інсталяції в них кабельних мереж така: часто лікарні складаються з кількох корпусів, досить старих...

Пристрій комп'ютерної мережі
Пристрій комп'ютерної мережі

Комп'ютерна мережа є системою комп'ютерів або обладнання, які пов'язані один із одним в один цілісний комплекс для передачі даних між собою....

Всі статті