+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати правильний тип чорнила для принтерів?

Як вибрати правильний тип чорнила для принтерів?

Ви – відмінний фотограф. Навіть якщо немає – уявіть. Ви бачите світ красивим та чудовим. Ви знаходите такі ракурси, від яких завмирає серце. Ви можете показати звичне так, як не показував ніхто до Вас. Все відмінно, поки справа не доходить до друку Ваших фотошедеврів.

Геніальні переливи кольору на морській гладі безнадійно змащені, на глибокій синяві неба стоять дурні ляпки кольору цвілі, а букет червоних маків на білосніжній скатертині нав'язливо віддає Зеленцов? Пора міняти чорнило та фотопапір.

Художники стародавності ретельно підбирали матеріал, на якому збиралися створювати свій шедевр. Вони педантично вишукували найкращі рецепти фарб, експериментували, створювали нові, унікальні з'єднання. Зараз все це не потрібно. Фотографу досить просто знайти якісний папір та фарби для друку.

Як неякісні чорнило псують фотографії?

Відбитки віддають червоністю, Зеленцов або йдуть у синє. Особливо цим страждає чорний колір. Можливо, справа не в чорнилі, та ситуацію можна поправити, встановивши цветопрофіль. Якщо це не допомагає – міняйте фарбу.

Неякісні чорнило розшаровуються. Через пару днів після друку фарба розпадається на фракції. Погані чорнило дають ефект «цвілі». Фотографії виходять з безглуздим матовим нальотом.

Не варто ховати свої геніальні фото ідеї під шаром поганий фарби! Якісні чорнило стануть вірним помічником у професійній (та й аматорської) фотодруку. Хороша фарба для принтера забезпечить яскраві та реалістичні кольори відбитками.

Струменевий друк

Для плавних переходів відтінків, чіткої передачі кольору та пристойною деталізації краще вибирати струминне друкувальний пристрій. Апарат повинен мати не менше шести кольорів в системі друку. Чому саме струйник? Тому що саме струменева технологія друку забезпечує те, що потрібно фотографу – відмінна якість фотодруку.

Який краще тип чорнила для принтерів?

Фотолюбителі можуть використовувати водорозчинні (або в просторіччі – водянку). У парі з якісною фотопапером такий тип чорнила допомагає трудязі-принтеру видавати хороші фотовідбитки.

Фотографи-професіонали, перфекціоністи та просто ті, хто любить досягати ідеалу у всьому, швидше виберуть ультрахромові чорнила. Формула цієї фарби дозволяє створювати високохудожні фотографії та виразні репродукції.

Ультрахромові чорнила

Нарешті, варто подбати та про «полотні» для своїх творінь. Фотопапір краще вибирати з підвищеними показниками білизни та поліпшеними характеристиками класу А+. Матова або глянсова – це вже залежить від індивідуальних переваг.

Не дозволяйте неякісним витратним матеріалам зіпсувати Ваші гарні фотографії!

Пропонуємо ознайомитися з продукцією компанії Adobe Systems, лідера у розробці програмного забезпечення для професійної обробки фотографій та графічного дизайну. Вибирайте найкраще для Ваших фотошедеврів!

Назад в: Різне 02-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Призначення та класифікація систем вентиляції в приміщенні
Призначення та класифікація систем вентиляції в приміщенні

Основним завданням будь якої вентиляційної системи є забезпечення процесу повітрообміну в приміщенні, а як наслідок – створення сприятливого...

Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?
Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?

Мало хто замислюється над тим, як магазин влаштований «зсередини». Чітка система поставок продукції та обліку товарів, злагоджена робота...

Що таке припливно-витяжна вентиляційна система?
Що таке припливно-витяжна вентиляційна система?

У цій статті міститься відповідь на питання, що таке припливно-витяжна вентиляційна система та з яких елементів вона складається? Припливна...

Всі статті