+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Етапи побудови і управління бездротовими мережами

Етапи побудови і управління бездротовими мережами

Більшості сучасних промислових, житлових, культурно-розважальних, муніципальних та громадських об'єктів необхідний Інтернет-це факт. Та найбільш зручним способом підключення сьогодні є безпровідні мережі – вони підкуповують своїм ступенем свободи та мобільністю. Тому розробку варто розглядати докладно, приділяючи гідну увагу кожному етапу. Давайте зараз ми виділимо основні стадії та моменти, згідно з якими у загальному випадку повинна проходити інсталяція безпровідних мереж.

Основні стадії інсталяції

Першим етапом завжди стають проектно-погоджувальні роботи: детально ознайомившись з об'єктом, дізнавшись про перешкоди розповсюдження сигналу та інші особливості, виконавець починає розробку. У проект він включає всі вимоги ТЗ та побажання замовника, якщо реалізувати останні взагалі можливо чи доцільно. Результат – конкретна топологія мережі, яка надається замовнику. Після чого проект узгоджується: стверджується кошторис, пояснюється ефективність прийнятих рішень, показуються недоліки неврахованих вимог замовника (якщо такі є). Потім, якщо це необхідно, проводиться доробка топології.

Далі бездротові мережі впроваджуються в життя відповідно до затвердженого замовником проекта, тобто настає етап будівельно-монтажних робіт. Встановлюються точки доступу, контролери, сервери авторизації, організовується єдине покриття необхідних масштабів. Природно, для надійної роботи все обладнання мережі потрібно захистити від зовнішніх впливів. У технічного персоналу повинен бути легкий доступ – це потрібно для настроювання, профілактики, ремонту.

Мережеве обладнання

Третій етап – пуско-наладка: мережа налаштовується та тестується. На даній стадії задається режим роботи кожної точки доступу та всієї організованої системи, впроваджуються механізми захисту та політики безпеки. На цьому етапі перевіряється, як обладнання реагує на навантаження, як між ними розподіляються сигнали в пікові моменти. На даній стадії встановлюється, як добре створена мережа протистоїть атакам зловмисників та вірусам. Управління бездротовими мережами можна здійснювати за допомогою будь-якої установленої операційної системи на персональному комп'ютері або сервері.

Завершальний етап – обслуговування вже реалізованого об'єкта, забезпечення нормального режиму його роботи. Саме так, завданням справжніх професіоналів стає не тільки інсталяція безпровідних мереж, але і їх профілактика або, при необхідності, ремонт поламаних елементів. Це найважливіший момент: кваліфіковані фахівці повинні надавати якісний супровід та обслуговування створених ними покриттів – тоді клієнти будуть задоволені їх роботою.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принципи побудови мереж передачі даних
Принципи побудови мереж передачі даних

Мережі передачі даних – це своєрідні термінали зв'язку, які використовують для того, щоб передати певні види інформації на різні відстані....

Оптичні кабелі: різновиди та характеристики
Оптичні кабелі: різновиди та характеристики

Волоконно-оптичний кабель фахівці вважають одним з найбільш перспективних видів кабельної мережевої продукції. Саме завдяки оптоволокну...

Характеристики информационных систем
Характеристики информационных систем

Характеристики інформаційних систем, обумовлюють ефективність та оперативність отримання якісної інформації, причому своєчасно і за...

Всі статті