+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Структура передачі даних

Структура передачі даних

Всі ми хоч раз у житті користувалися поштою, отримували листи, подарунки, а також самі відправляли різні листи та інше. Телефон, пошта та телеграф, забезпечують людям зв'язок один з одним на відстані. Навіть, якщо люди знаходяться на різних континентах, пошта дозволяє відправити тій чи іншій людині лист, посилку. В сучасному світі не дуже складна структура передачі даних дозволяє забезпечити миттєвий доступ до інформації практично будь-якого сучасного людини.

Телекомунікація

Всі ці види, що забезпечують зв'язок, можна назвати одним словом – телекомунікація. Це слово складається з двох різних слів, а саме «теле», що в перекладі з грецького означає «далеко», та «комунікація», що в перекладі з латині означає «повідомлення, зв'язок», от і виходить у нас слово «зв'язок на відстані».

Нинішні досягнення у сфері технологій, дозволяють людині спілкуватися за допомогою комп'ютера, який за допомогою модему підключений до телефонної мережі.

Якщо у Вас є комп'ютер з модемом, який підключений до телефонної мережі, то відповідно Ви маєте підключення до Інтернету, що дозволяє Вам миттєво обмінюватися повідомленнями з іншим користувачем мережі, у якого також є комп'ютер з доступом в Інтернет за допомогою модему.

Що таке модем?

Модем – це слово, яке складається з перших літер двох інших слів, а саме «модулятор» та «демодулятор». Цей пристрій призначений для того, щоб перетворювати, тобто модулювати сигнали на виході комп'ютера, в такі сигнали, які можна передавати по телефонній мережі і приймати, тобто демодулювати сигнали, які надходять в комп'ютер.

Модем

Мабуть, найбільш важливою характеристикою модему є швидкість передачі даних, а саме той розмір інформації, який вимірюється в бітах, який модем може посилати, або приймати за певну кількість часу, звичайно це 1 секунда. Найпоширенішою швидкістю модему, можна назвати 28.000 біт. Наприклад, якщо модем зі швидкістю передачі даних в 10.000 біт, буде приймати файл розмірів в 500кб, то йому на це знадобиться близько 8 хвилин. А модему зі швидкістю 56.000 біт, знадобиться всього 20-30 секунд.

Що таке телекомунікаційна мережа?

Телекомунікаційна мережа – це певна кількість комп'ютерів, тим, чи іншим методом, підключеним до мережі Інтернет. Телекомунікаційна мережа, складається з серверів, які обмінюються між собою інформацією за певними правилами, які називаються протоколами. Також сервери відповідають на звернення абонентів. Для зв'язку між серверами, використовуються різні види зв'язку. Приміром, бездротовий супутниковий зв'язок, виділений телефонний зв'язок, звичайний телефонний зв'язок та інше.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 25-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як налаштувати безпровідну мережу?
Як налаштувати безпровідну мережу?

Безпровідна мережа є унікальною мережею, яка передає інформацію за допомогою радіоканалу. Концепція безпровідної мережі базується на зв'язку з...

Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ
Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ

Торгово-розважальні центри – одні з найбільш складних об'єктів з точки зору розгортання тут безпровідних систем, оскільки в одній будівлі...

Характеристики информационных систем
Характеристики информационных систем

Характеристики інформаційних систем, обумовлюють ефективність та оперативність отримання якісної інформації, причому своєчасно і за...

Всі статті