+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Сучасні технології телефонного зв'язку

Сучасні технології телефонного зв'язку

У даній статті мова піде про нові технології телефонного зв'язку. Оскільки світ навколо нас стрімко змінюється і деякі технології старіють, деякі модернізуються, а деякі зовсім зникають. Розглянемо далі, які сучасні технології телефонного зв'язку існують на даний момент.

Основним на даний момент так і залишається «класичний» дротовий зв'язок. При цьому використовуються звичайні телефонні апарати. Зв'язок між ними відбувається за допомогою мідних кабелів. Кожен дзвінок проводиться за допомогою оператора фіксованого зв'язку або АТС. Це найпростіший та звичний зв'язок.

В останні час, для оптимізації та здешевлення зв'язку на середніх та великих підприємствах використовують власні або міні-АТС, які встановлюються безпосередньо на підприємстві. Такий тип зв'язку мало чим відрізняється від звичного дротового зв'язку, але використовується меншу кількість ліній для з'єднання з АТС оператора. Усередині підприємства дзвінки відбуваються на рівні міні-АТС без виходу за його межі.

IP-телефонія

Наступним етапом розвитку телефонного зв'язку стала IP-телефонія, яка для зв'язку між абонентами використовує технології мережі Інтернет. Враховуючи, що вартість використання Інтернет постійно зменшується, а швидкості зростають, цей тип зв'язку значно здешевлює дзвінки, особливо по міжміських та міжнародних каналах. Для такого зв'язку використовуються спеціальні IP-шлюзи у клієнтів. Для спілкування з абонентами звичайних операторів дротового зв'язку використовуються схожі шлюзи. Так само IP-телефонія може використовуватися та всередині підприємств, використовуючи існуючі локальні мережі, які зазвичай вже встановлені, при цьому не потрібні додаткові внутрішні апаратні міні-АТС. Ці два типи зв'язку в основному використовують кабель зв'язку для передачі даних (мідні або оптичні лінії).

IP-телефон

Також існує і безпровідний зв'язок, який для передачі інформації використовує ефір, а саме не потребує прокладання кабелів. Такого типу зв'язок забезпечують оператори мобільного зв'язку. За рахунок великого покриття, абоненти, що дзвонять можуть знаходиться практично в будь-якому місці та не бути прив'язаними. Мобільний зв'язок в останні час має тенденцію до зменшення вартості дзвінків, що призводить до масового переходу абонентів саме на такий тип зв'язку.

Ми перерахували основні типи телефонного зв'язку, які служать для передачі голосових повідомлень між дзвонить.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 22-11-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Правильний вибір АТС для середнього та малого бізнесу
Правильний вибір АТС для середнього та малого бізнесу

При наявності не великого капіталу люди часто задаються питанням, як зробити правильний вибір АТС для середнього та малого бізнесу? При виборі...

Як кріпитися розподільна коробка з плинтом?
Як кріпитися розподільна коробка з плинтом?

Як відомо, для інсталяції систем телефонного зв'язку будь-якої складності необхідна розподільна коробка з плинтов. Зрозуміло чому – дані...

Як зробити правильне проектування кабельних мереж?
Як зробити правильне проектування кабельних мереж?

Телебачення, телефон та інтернет вже міцно увійшли в наше життя – статистика говорить про те, що всіма цими благами до кінця 2011 користується...

Всі статті