+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Кращі вуличні відеокамери та їх характеристики

Кращі вуличні відеокамери та їх характеристики

Вуличні відеокамери, що встановлюються для здійснення спостереження за територією, що охороняється та територією прилеглої до об'єкту повинні відповідати ряду наступних вимог: 

  • чітко передавати зображення високої якості;
  • бути захищеними від згубного впливу навколишнього середовища;
  • мати антивандальний захист;
  • мати інфрачервону підсвітку для роботи в темряві;
  • пристрій внутрішнього обігріву для роботи при добових та сезонних перепадах температур.

Технічні характеристики камер

Для наочного прикладу розглянемо технічні характеристики деяких моделей вуличних відеокамер.

Відеокамера Activision AVC-211-IR чорно-біла, має дозвіл 420 ТВЛ, фокусна відстань 3,6 мм, призначена для встановлення поза приміщенням, робоча температура -50...+50°С. Герметичний корпус надійно захищає електронну систему камери від проникнення пилу та вологи. Може бути встановлена для відеоспостереження на парковці або автостоянці.

Відеокамера Activision AVC-211-IR

Цифрова система виготовлена на основі сучасних мікросхем, призначених для високоякісних відео модулів. Є інфрачервона підсвітка до 8 м. Камера має коректор чіткості, відключає при зниженні освітленості. Відеокамера забезпечує запис та передачу якісного відеосигналу по коаксіальному кабелю на дальність до 300 м.

Камера AVTech AVK-511ZP охарактеризована високою якістю чіткості зображення, кольорова, має дозвіл 520 ТВЛ, фокусна відстань 4-9 мм (варіфокал), робоча температура -20...+50°С. Вона оснащена варіо об'єктивом з авто діафрагмою, наявність якого дає можливість фіксувати поле огляду камери на цікавлячих об'єктах, або детальніше спостерігати більш дрібні деталі. Камера вмонтована під вологозахищений корпус. Над відеооб'єктивом виконаний козирок, що оберігає його від попадання води та світлових променів. У комплект постачання входить рухливий кронштейн. Камера оснащена інфрачервоним підсвічуванням високої потужності, з дальністю дії досягає відстані до 40 м.У комплект поставки входить рухливий кронштейн.

Відеокамера AVTech AVK-511ZP

Відеокамера CAMSTAR CAM-816M кольорова, має дозвіл 420 ТВЛ, фокусна відстань 3,6 мм, робоча температура -10...+50°С, обладнана інфрачервоним підсвічуванням з дальністю дії до 15 м. Корпус камери герметичний, вологозахищений. При освітленості менше 3-х люксів камера автоматично переходить з кольорового в монохромний режим до рівня освітлення в 0,05 люкса. 

Камера GKB CC-9822BIR кольорова, має дозвіл 420 ТВЛ, фокусна відстань 4,0 мм, робоча температура -10...+60°С, обладнана інфрачервоним підсвічуванням з дальністю дії до 10 м.

Відеокамера HOLMES security SHY-CD407Y 9822BIR кольорова, має дозвіл 420 ТВЛ, фокусна відстань 6,0 мм, робоча температура -10...+50°С обладнана інфрачервоним підсвічуванням з дальністю дії до 15 м.

Модель Qihan QH-W115SNH-4 оснащена інфрачервоним підсвічуванням до 40 метрів, має високий дозвіл 700 ТВЛ, варіфокальний об'єктив з фокусною відстанню 4-9 мм, високий рівень вологозахисту, передає високоякісне зображення. Ідеально підійде для охоронного відеоспостереження у під'їзді.

Відеокамера Vision Hi-Tech VN60EH-VFIR обладнана інфрачервоним підсвічуванням до 20 м, дозвіл 650/700 ТВЛ, світлочутливість (ніч/день) 0/0,1 люкс, об'єктив 4-9 мм/F1.4 (трансфокатор), всепогодний захист, обертання у 3-х областях.

Ми розглянули кращі вуличні відеокамери. В даний час в магазинах, що займаються продажем устаткування та комплектуючих до систем відеоспостереження, представлений найширший спектр різних типів та моделей відеокамер для вуличного спостереження з самими різними цінами на будь-який бюджет. Яку камеру вибирати – вирішувати вже Вам.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 01-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Безпека в дитячому саду: установка відеоспостереження
Безпека в дитячому саду: установка відеоспостереження

Відеоспостереження в дитячому садку – це дуже важлива та гостро необхідна справа, оскільки покликана забезпечити безпеку наших дітей. На жаль,...

Як здійснюється прокладка кабелю відеоспостереження?
Як здійснюється прокладка кабелю відеоспостереження?

На практиці дуже часті випадки, коли люди самостійно підключають систему відеоспостереження та починаючи вести моніторинг, приходять до...

Традиційна схема підключення систем відеоспостереження
Традиційна схема підключення систем відеоспостереження

Поняття «відеоспостереження» вже давно є буденним. Для жителів великих міст давно не в дивину бачити камери відеоконтролю у торговівельних...

Всі статті