+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Домашня бездротова мережа для котеджів

Домашня бездротова мережа для котеджів

На заміських ділянках теж потрібен вихід в Інтернет – можливість отримати необхідну та цікаву інформацію завжди буде актуальною. І бездротові мережі будуть саме тим рішенням, за допомогою якого можна легко організувати вихід у всесвітню павутину для володарів дач та котеджів. Не потрібно буде тягнути кабель, що завжди обертається серйозними грошовими та тимчасовими витратами.

Так що розглянемо, як повинна проходити інсталяція бездротових ліній зв'язку, як окремого об'єкта, наприклад, дачі, так і повноцінного котеджного містечка.

Інсталяція бездротових мереж

Необхідно підібрати обладнання: в найпростішому випадку, коли потрібно покриття тільки одного будинку, вистачить однієї WAP. У більш складних та масштабних ситуаціях, наприклад, при підключенні до Інтернету цілого селища, потрібно побудувати топологію на основі комутатора декількох точок доступу (з розрахунку 1 будинок – 1 точка доступу), причому так, щоб зони їх дії перетиналися, створюючи єдине покриття. Якщо підключається велика кількість техніки, доцільно зробити в селищі серверну, на машини якій через комутатор будуть надходити сигнали з WAP.

Бездротові мережі зв'язку встановлюються відповідно до задуманого проектом: у випадку з окремо обслуговується об'єктом доцільно встановлювати точки доступу, (ТД) на останньому поверсі будинку – це дозволить забезпечити максимальне охоплення покриттям. У ситуації з інтернетизації цілого селища розташування WAP в будівлі не має принципового значення (через перетину Hot Spot). Важливо організувати мережу, змонтувати контролер WLAN (пристрій централізованого управління) та встановлювати ТД так, щоб до них був простий доступ у користувача, але при цьому устаткування було б захищене від дітей, домашніх тварин, впливу несприятливих зовнішніх факторів.

Роутер

Після цього проводиться настройка встановленого встаткування: задається режим роботи кожної WAP, визначаються ступенем їх навантаження. У випадку з розгорнутою мережею також потрібно потурбуватися про безпеку, захистити створений LAN та всю підключається комп'ютерну техніку від атак зловмисників та не санкціонованого доступу. З цією метою впроваджуються політики анонімності та алгоритми шифрування сигналу.

Бездротові мережі зв'язку дають відмінну можливість підключення до Інтернету дачні та котеджні селища – з кожним днем їх установка за межею міста проводиться все частіше, тому нам з вами просто необхідно знати, як їх проектувати та монтувати.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як встановити бездротову мережу в навчальному закладі?
Як встановити бездротову мережу в навчальному закладі?

Інтернет в школах і, тим більше, в інститутах – норма сучасності, адже він дає доступ до необмеженого потоку інформації, будучи кращим...

Що таке інформаційно телекомунікаційні системи?
Що таке інформаційно телекомунікаційні системи?

Телекомунікаційні системи являють собою комплекс програмного та апаратного обладнання, який з'єднаний один iз одним в один ланцюг, що здійснює...

Як зробити проектування бездротової мережі на стоянці?
Як зробити проектування бездротової мережі на стоянці?

Сьогодні Інтернет потрібен не тільки суспільно-розважальним закладам, житловим будинкам та комерційним офісам, торговим центрам, парковкам та...

Всі статті