+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

WMS: сучасні системи управління складом

WMS: сучасні системи управління складом

Якщо сучасний склад працює в автоматичному режимі, тоді безпомилкові системи стежать за рівнем освітлення та температурою, вільним та зайнятим місцем, проведенням логістичних та облікових операцій. Знижується ризик помилок, прорахунків, неузгоджених дій – тому все частіше на подібних об'єктах встановлюються WMS-системи управління складом.

Для монтажу останніх необхідні розвинені кабельні мережі. Встановлювати WMS необхідно з урахуванням поточної планування складських приміщень та по галузевим стандартам – інакше не гарантується якість роботи навіть найкращого та сучасного обладнання, що входить до складу подібної системи управління.

Сучасні системи управління складом

Але, звичайно, не однієї WMS живий сучасний склад – потрібно врахувати цілий ряд інших моментів. Навіть при обліку автоматизації вищеперелічених процесів на такому об'єкті будуть трудитися люди. Отже, необхідно провести комп'ютеризацію, телефонію та, в більшості сучасних випадків, інтернетизацію робочих місць. Тобто, потрібно обладнати кожне робоче місце розетками для підключення ПК та оргтехніки, телефонним апаратом, підключити Інтернет – словом, врахувати всі подібні нюанси.

Системи безпеки

Знову ж таки, кабельна мережа є основою для організації системи безпеки та моніторингу складу: саме за допомогою комунікаційних ліній з'єднують датчики, підключають камери та апаратуру для контролю доступу. Об'єднавши все це в єдину систему управління складом, можна запобігти практично будь-яку надзвичайну ситуацію, включаючи пожежу, спробу несанкціонованого проникнення, протиправні дії професіоналів.

Відеокамера на складі

У випадку з організацією системи безпеки складу все стандартно: для ефективності моніторингу потрібно, щоб камери та датчики повністю охоплювали приміщення, не залишаючи зон без перегляду, а для зручності стеження варто завести всі сигнали на один операторський пульт.

При цьому кабельні мережі можна прокладати відкрито, що завжди пов'язане з більшою економією. Адже склад не є громадським місцем з великою прохідністю – в ідеалі там знаходяться тільки його безпосередні працівники, тому можна не особливо переживати з приводу естетичності монтажу. Відкрита прокладка комунікаційних ліній зручна ще й своєю наочністю - завжди можна оперативно виявити пошкоджену ділянку. Ми радимо монтувати кабель на лотках або в коробах – в такому випадку Ви забезпечите до нього легкий доступ, заощадите кошти замовника та заповіді всі стандарти пожежної безпеки.

Не забувайте, продумана кабельна мережа – основа системи управління складом, тому потрібно комплексно підходити до її реалізації.

Назад в: Диспетчеризація, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Диспетчеризація інженерних систем будинку
Диспетчеризація інженерних систем будинку

Сьогодні інфраструктура будь-якої сучасної будівлі містить в наявності найрізноманітніші інженерні системи, функцією яких є: забезпечення...

Диспетчеризація виробництва – впровадження та витрати
Диспетчеризація виробництва – впровадження та витрати

Диспетчеризацією називається автоматизоване збирання, обробка та надання даних, потрібних користувачем. Диспетчеризація виробництва давно вже...

Як працює датчик затоплення?
Як працює датчик затоплення?

Датчик затоплення призначені для того, щоб виявляти наявність води в зоні його дії та сигналізувати про це. Сфера застосування даних...

Всі статті