+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як організувати мережу приватного будинку?

Як організувати мережу приватного будинку?

Жити сучасно та користуватися сьогоднішніми технологіями хочуть не тільки мешканці багатоквартирних будинків в мегаполісах, а й мешканці приватного сектора. Кабельне та супутникове телебачення, широкосмуговий Інтернет, система пожежної, газової, охоронної сигналізації – все це не є новиною для українця.

Тому у нас з Вами, як у професіоналів, є завдання – продумати та реалізувати такі кабельні мережі, з якими власники будинків, дач, котеджів отримають той високий рівень інформаційних послуг, якого вони заслуговують.

У зв'язку з цим ми хочемо продемонструвати ті принципи, за якими потрібно проектувати та прокладати комунікаційні лінії для приватного сектор та відповісти на питання, як організувати мережу будинку

Елементи кабельної мережі

Перед тим, як організувати мережу будинку, необхідно ознайомитися з елементами, які повинна включати в себе кабельна мережа приватного будинку: практика показує, що більш ніж в 90% випадків важливо забезпечити підключенням Інтернету та телефонним зв'язком, подбати про прийом телетрансляцій та організувати надійну систему охорони. Всі ці зручності давно та міцно увійшли в життя українців, тому їх необхідно пропонувати.

Підемо по кожному з пунктів та почнемо з Інтернету: вибирайте самий простий та ефективний варіант – прокладку ВОЛЗ. Ці лінії порівняно недорого коштують, при цьому вони цілком надійні та можуть дати ту ширину каналу, яка навіть перевершить потреби клієнта. При бажанні замовника можна навіть об'єднати декілька сусідніх будинків в LAN, подбавши про те, щоб у кожному будинку було все для підключення ПК та ноутбуків, принтерів та сканерів, іншої техніки.

Прокладання ВОЛЗ

У випадку з телефоном та телебаченням все просто: необхідно організувати можливість розширення. В ідеалі, прокладаючи кабельні мережі в приватному будинку, потрібно зробити виходи для телефону та телевізора в кожній кімнаті. Тоді, при купівлі другого або третього стаціонарного апарату або плазмової панелі, замовник зможе без проблем встановити техніку самостійно, а Вам не потрібно буде проводити додаткові роботи. Також важливо забезпечити прихованість монтажу проводки – у будинку все повинно виглядати красиво, акуратно, естетично.

Структурована кабельна мережа

Структурована кабельна мережа просто зобов'язана забезпечувати безпеку приватного будинку: за допомогою ВОЛЗ потрібно підключити камери, датчики руху, сигналізацію. При цьому техніку необхідно встановлювати таким чином, щоб добре проглядався двір, під'їзди до прилеглої території, підходи до всіх будівель та об'єктів замовника. Також потрібно розглянути питання монтажу охоронних та моніторингових пристроїв безпосередньо в приміщеннях та кімнатах будинку. При цьому сигнали з усіх камер, датчиків, сигналізацій доцільно заводити на один пульт охорони, або служби безпеки.

Так в цілому виглядає проект кабельної мережі сучасного приватного будинку, але, природно, деякі його нюанси можуть змінюватися, якщо орієнтуватися на бажання замовника.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
З чого складаються сучасні комп'ютерні системи?
З чого складаються сучасні комп'ютерні системи?

Ми Вам розповімо які основні типи технологій використовуються при побудові комп'ютерних систем. Сучасні комп'ютерні системи включють в себе...

Автоматизація бізнес процесів
Автоматизація бізнес процесів

Ефективність діяльності будь-якої організації залежить від рівня управління організацією та автоматизації бізнес процесів. Використання...

Як зробити монтаж структурованих кабельних мереж?
Як зробити монтаж структурованих кабельних мереж?

На етапі проектування структурованих кабельних мереж ( СКМ ) відбувається обстеження та аналіз наявних у замовника технічних засобів,...

Всі статті